yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Revolution 2. Sezon Türkçe Altyazılı izle 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6,7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Revolution 2. Sezon Türkçe Altyazılı izle 1080p

Revolution - Film Konusu:

Revolution 2. Sezon Türkçe Altyazılı izle 1080p. Revolution dizisi konusu: Bilinmeyen bir sebepten dolayı dünyada elektrikle çalışan ne kadar alet varsa bir anda çalışamaz hale gelir. Elde, elektrik üretecek veya kullanacak hiçbir sistem kalmamıştır. Bütün teknolojik cihazlar ve elektronik sistemler çökmüştür. Kararma olmadan önce Ben Matheson, kardeşi Miles Matheson'a (Billy Burke) yaşanacak durumu anlatmak için telefon eder ama tüm kararmayla birlikte telefon konuşması da yarıda kesilir. Ben'in elinde, elektrikli aletleri tekrar çalıştırabilecek bir cihaz vardır. Kararma öncesi bu cihazı kurtarmayı başarır ve saklar. Aradan geçen 15 sene sonrasında dünyada yeni bir düzen hakimdir. Hükümetler düşmüş, tekrar yabani hayata geçilmiştir. Yeni düzen içinde Ben'in bu önemli sırları saklanamaz hale gelir ve kötü adamlar peşine düşer. Ben, kendisini götürmek isteyen adamlara karşı gelen oğlunu kurtarmak isterken ateş arasında kalıp ölür ve ailesi dağılır. Dağılan insanlar hayatta kalmak ve birbirlerini bulmak için zorlu şartlarda mücadele vereceklerdir. Aileyi bir arada tutacak ve direnişi gösterecek ilk kişi Miles Matheson'dur.
sinemapol.org farkıyla izleyeceğiniz bu harika dizi 1080p full hd çözünürlüktedir. Dizinin imdb puanı 6,7. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1