yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Rosemary’s Baby 1968 izle Altyazılı Rosemary’nin Bebeği

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Rosemary’s Baby 1968 izle Altyazılı Rosemary’nin Bebeği

Rosemary's Baby - Film Konusu:

Rosemary's Baby 1968 izle Altyazılı Rosemary'nin Bebeği

Rosemary Woodhouse (Mia Farrow) kibar ve hoş bir ev hanımıdır. Eşi Guy Woodhouse, oyunculuk kariyerini ilerletmek isteyen biridir. Çiftimiz New York'ta yeni bir daireye taşınırlar. Komşuları Minnie-Roman çifti alışmadıkları türden, garip insanlardır. Rosemary bu farklı insanlardan uzak durmak istese de eşi komşularıyla yakınlaşmaya başlamıştır bile. Bu sırada Guy'ın işleri bir anda açılır ve iyi bir rol kapar. Keyfi yerinde olan Guy, artık çocuk sahibi olmak istediğini eşine söyler. Kararlarını verdikleri akşam garip komşularına misafir olarak giderler. Rosemary hala onlara şüpheyle yaklaşmaktadır ve sundukları tatlıyı yemez. Bir süre sonra aniden bayılır ve rüyasında kötü bir yaratığın tevacüzüne uğradığını görür. Geçen günler sonrasında Rosemary hamile kalır. Yakın dostu Elise, Dr. Hill isimli uzmana arkadaşını götürmek ister ama komşuları Dr. Sapirstein isimli ünlü bir doktoru önerir. Hamilelik süresi çok zor geçen bu genç kadının durumu eski dostu Hutch'ı şüphelendirir. Hutch, araştırmaya girişir ve dönen oyunları öğrenir ama arkadaşına haber veremeden ölür. Hutch, bir durum olabilir diye, Rosemary'e teslim edilmesi bir için büyü kitabı bırakmıştır. Kitapdaki belirlenmiş bölümlere bakan Rosemary, eşinin kariyer çıkarları için komşularıyla anlaştığını, komşuları sandığı Roman Castevet'in satanist bir suçlu olduğunu anlar. Doktorundan da şüphelenen Rosemary, arkadaşının tavsiye ettiği Dr. Hill'e gider ama doktor onu kocasıyla, komşularının kucağına bırakır. Doğum vakti gelmiştir. Gözlerini açan genç kadın, çocuğunu kucağına alma isteğiyle uyanır ama çocuğunun öldüğü söylerler. Binadan gelen bebek ağlamasını duyan Rosemary, sesi takip eder ve gizli bir geçiş yolu bulur. Çocuğuna tapınılan bir ritüelin ortasında bulur kendini. Evladını öldürmek istese de Roman'ın sözlerinin büyüsüne kapılır ve vazgeçip çocuğuna şarkı söylemeye başlar.

Yazar Ira Levin'in aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanmı bir film Rosemary's Baby 1968 izle. Başrollerde Mia Farrow ve John Cassavetes var. Yönetmen Roman Polanski. 1968 yapımı bir gerilim filmi izliyoruz. Filmin imdb puanı 8,0. The Criterion Collection filmierinden biri. İstekleriniz üzerine yüklenen Rosemary's Baby 1968 izle (Rosemary'nin Bebeği) Türkçe altyazılı 1080p film izle kalitesindedir. Online film izleme siteniz Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1