Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublajlı izle

Reklamı Geç
8.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublajlı izle

Sen to Chihiro no kamikakushi - Film Konusu:

Chihiro, hoşuna gitmeyen durumlardan sesli bir şekilde şikayet etmekten çekinmeyen, biraz huysuz, az biraz da sabırsız, hırçın bir kızdır. Henüz 10 yaşında olan küçük kız, babasının iş değiştirmesiyle verilen taşınma kararına itaat etmek zorunda olduğunu bilse de her fırsatta anne ve babasını vazgeçirmeye çalışmaktan da geri durmaz. Yeni evlerine ulaşmak için uzun yolar kateden üçlü, önlerine çıkan tuhaf bir cisimle yolculuklarına ara verirler ve etrafın güzelliğine kapılarak ilerlemeye başlarlar. Karanlık ve ürkütücü bir mağaradan geçen Chihiro ve ailesi, geçidin sonunda cennet gibi güzel bir manzarayla karşılaşırlar. Chihiro'nun korkmasına rağmen daha da ilerleyen aile üyeleri, kasabaya benzeyen bir yere girerler ve etraftaki tuhaf evleri, dükkanları incelemeye başlarlar.

Gördükleri ilk restorana giren anne ve baba, restoranda tek bir insanın bile olmayışına aldırmaksızın karınlarını doyururlar. Chihiro'nun inatla yemeyi reddettiği yemekler, anne vebabasını birer domuza dönüştürmeden küçük kız, ürkünç ve gizemli kasabayı gezmeye karar verir.

Ancak, çok geçmeden kasabanın gerçek yüzü Chihiro'ya görünür ve genç kız, birer domuza dönüşen anne ve babasından ayrı bu korkunç yerde mahsur kalır. Ruhlarla dolu bu hayalet kasabada akla gelmedik tehlikelerle yüzyüze gelecek olan genç kızın önce ismini, sonra geçmişini çekip almaya çalışacak olan bu tuhaf varlıklar, dünyanın yegane nimetinden, 'sevgi' kavramından uzak durmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Sen to Chihiro no kamikakushi - Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublajlı izle HD 1080p

Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublajlı izle” için 3 yorum yapılmış.

  1. Mert Altun 5 Nisan 2015 saat 22:13 # Kayıtlı Üye

    En iyi animelerdendir. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Emoshito 5 Nisan 2015 saat 22:15 # Ziyaretçi

    Bir de Mary and Max i eklerseniz daha da minnettar olurum☺️☺️

  3. hasan 5 Şubat 2016 saat 08:04 # Ziyaretçi

    abi filmi indiremiyorum

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.