Şanslı Slevin izle (2006) Türkçe Dublaj HD 1080p

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Şanslı Slevin izle (2006) Türkçe Dublaj HD 1080p

Lucky Number Slevin - Film Konusu:

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin Filminin Özeti;
Slevin’in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır. Los Angeles’tan ve sorunlarından bir süreliğine kurtulmak için arkadaşı Nick Fisher’ın New York’taki dairesinin anahtarını alır. Ama kötü talihi peşini bırakmayacak, işler daha da sarpa saracaktır.

Haham (SIR BEN KINGSLEY) ve Patron (MORGAN FREEMAN) New York’un yer altı suç dünyasının iki saygın ve korku uyandıran mafya babasıdır. Bir zamanlar ortak olan iki adam şimdi birbirlerinin en büyük düşmanıdırlar ve operasyonlarını aynı caddede karşılıklı malikanelerinden yürütmektedirler. Ellerinde tuttukları güce rağmen, paranoyanın esiridirler ve son 20 yılda kalelerinden bir kez olsun çıkmamıştırlar.

Ancak iki adam arasındaki gerginlik tırmanmaktadır. Patron, oğlunun ölümünün intikamını almak için, Haham’ın oğlunu öldürmeyi planlamaktadır. Ama bunun bir infaz olduğu anlaşılırsa, Üçüncü Dünya Savaşı çıkacağından çekinen Patron, bu sorunu çözmek için ünlü kiralık katil Goodkat’i (BRUCE WILLIS) tutar. Goodkat’in planı basittir: Patron’a yüklü miktarda borcu olan bir kumarbaz bul ve onu borcuna karşılık Haham’ın oğlunu öldürmeye mecbur bırak. Hedefleri kim midir? Nick Fisher.

Bu arada, Nick Fisher’ın dairesinde, Slevin, bir fincan şeker istemek için kapısını çalan güzel ve hayat dolu komşusu Lindsey’yle (LUCY LIU) tanışmak ve flört etmekle meşguldür. Kapıyı bir sonra çalan kişi ise Patron’un Nick Fisher’ı almaya gelen fedaileridir. Tüm itirazlarına rağmen, Slevin’in aradıkları kişi olmadığına bir türlü inanmazlar ve onu Patron’un malikanesine götürürler. Patron teklifini net bir şekilde ortaya koyar: Slevin, Haham’ın oğlunu öldürdüğünde, borcu silinecektir.

Slevin kısa süre sonra da Haham’ın adamları tarafından tartaklanır çünkü onlar da kendisini Nick Fisher sanmışlardır. Nick’in Haham’a da oldukça yüklü miktarda borcu vardır. İki mafya babasına yaptığı gezilerin ardından, Slevin, aralarında Brikowski’nin (STANLEY TUCCI) de bulunduğu en iyi New York dedektifleri tarafından yakın takibe alınır.
Slevin ve çok yakınlaştığı Lindsey çemberin daraldığını hissedebilmektedirler. Genç adamın bu yanlış kimlik kıskacından kurtulmak için bir şey yapması gerekmektedir; belki akla gelmeyecek bir şey. Şanslı Slevin izle

Şanslı Slevin izle (2006) Türkçe Dublaj HD 1080p” için 5 yorum yapılmış.

 1. sefa derebent 4 Ocak 2015 saat 22:53 # Kayıtlı Üye

  İşte film budur abicim mükemmeldi gerçekten herkese izlemesini tavsiye ediyorum kimseyi pişman etmez bu film siteyede teşekkürler bu filmi yayınladığı için

 2. Anıl SARI 5 Ocak 2015 saat 00:07 # Ziyaretçi

  kesinlikle izleyin

 3. Turbo 5 Ocak 2015 saat 01:30 # Ziyaretçi

  Etkilendim Gerçekten Güzel Film…. 10/7

 4. celebi 12 Şubat 2015 saat 01:13 # Ziyaretçi

  belki de izlemişizdir bu filmi 🙂

 5. Murat SARIKOCA 2 Haziran 2015 saat 15:31 # Kayıtlı Üye

  film müthiştir 🙂 izleyin pişman olmazsınız

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.