yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Sapık – Psycho (1960) Türkçe Dublaj İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Sapık – Psycho (1960) Türkçe Dublaj İzle

Psycho - Film Konusu:

Sapık - Psycho (1960) Türkçe Dublaj İzle
Gerilim ve korku filmi denilince akla gelen sayılı filmlerden biri olan Sapık, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından yönetmen Alfred Hitchcock’un en iyi çalışması olarak kabul edilir. Filmin konusu ise kısaca şu şekilde: Marion Crane (Janet Leigh) işi sebebiyle 40.000 dolarlık bir parayı bankaya teslim etmek adına alır ve yola koyulur. Marion parayı çalmak istemektedir ve bu durumdan şüphelenen polisler kadının peşine takılır. Ancak Marion’un peşinde sadece polisler yoktur. Marion’un tanıdıkları da genç kadını takibe almıştır. Evlenmeyi hayal ettiği sevgilisi ile buluşma planları yapan Marion, geceyi bir motelde geçirmek zorunda kalır. Otele girer girmez bu otelde garip işlerin döndüğünü farkeden Marion, odasına çekilmeden önce otelin sahibi Norman Bates'le (Anthony Perkins) yemek yiyip sohbet eder. Norman'ın takıntılı ve annesiyle sorunları olduğunu öğrenen Marion, odasına gidip günün yorgunluğu duşta atmaya karar verir.
Efsaneleşmiş duştaki bıçak sahnesiyle hatırlanan Sapık-Psycho, imdb top 250 listesinde 8,5 puanla 32. sırada. Filmin esas puanı ise 8,6. Filmi, Top 250 listesi güncellendiğinde daha da yukarılarda görebileceğiz.
Sapık filmini 720p Türkçe dublajlı olarak tek part halinde izleyeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1