yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Savaş Atı 1080p izle War Horse Türkçe Dublaj (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Savaş Atı 1080p izle War Horse Türkçe Dublaj (2011)

War Horse - Film Konusu:

Savaş Atı 1080p izle War Horse Türkçe Dublaj (2011)

Savaş Atı 1080p izle, istekleriniz arasında olan, severek sitemizde paylaştığımız filmlerden biri. Filmin orjinal adı War Horse. Imdb puanı 7,2. Yönetmen Steven Spielberg. 2011 yapımı Savaş Atı filmi, dram ve savaş üzerine bir çalışma. Film, War Horse isimli bir çocuk romanından uyarlanarak beyazperdeye aktarılmış. 6 alanda Oscar adaylığı bulunan Savaş Atı, ailecek izlenebilecek, duygu yüklü bir film. Sayamayacağımız kadar farklı alanda ödülleri bulunmakta.
Hikaye 1. Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Yer İngiltere. Kahramanımız Jeoy isimli bir at. Bu güzel atı yetiştiren ve onunla özel bir bağı olan Albert Narracott (Jeremy Irvine) isimli genç adam, savaş kapıya dayanında atından ayrı kalmak zorunda kalır. Bu andan itibaren Jeoy'un yaşadığı olağanüstü maceralara tanık oluruz. İngiliz süvarilerinden Alman askerlerine, Fransız çiftçilerden onların torunlarına kadar uzun ve çarpıcı bir yolculuğu olur Jeoy'un. Savaş Atı her gittiği yerde insanların hayatları değiştirecek bir iz bırakır.
Arkadaşlık ve savaş üzerine çekilmiş en iyi filmlerden biri belkide Savaş Atı 1080p izle. Keyifle izleyeceğinizi umut ediyoruz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1