yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Şef filmini hd izle Türkçe dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Şef filmini hd izle Türkçe dublaj

Chef - Film Konusu:

Şef filmini hd izle Türkçe dublaj

Şef filmini hd izle Türkçe dublaj olarak karşınızda. Jon Favreau Carl Casper karakteriyle başrolde. Komedi ağırlıklı olmasına rağmen dram yönüyle de desteklenen bir film.
Carl, aşçılık yetenekleri üst düzey olan ama çalıştığı mekanın menülerine sadık kaldığı için yaratıcığını konuşturamayan bir aşçıdır. Kendisini yansıtamadığı bu yerde performansı günden güne düşmektedir. Ünlü bir gurmeden gelen kötü eleştiriler üzerine Carl, hayatında keskin bir dönüş yapmaya karar verir. Eski bir karavanı işyeri yapıp istediği yemekleri müşterilerine sunacaktır. Kendi işinin sahibi olacak ve herşeye sıfırdan başlayacaktır. En büyük destekçisi ve oğlu Percy (Emjay Anthony), eski dostu Martin (John Leguizamo) bu eski karavanın bir yemek atölyesine dönüşmesinde Carl'a yardım edecektir. Gidilecek yollar ve yemeklerin tattıralacağı yeni müşteriler onları beklemektedir. Carl içindeki illüzyonun dışarı çıkmasına izin verecektir.
Şef filmini hd izle senaryo ve yönetimi Jon Favreau'ya ait. Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sofia Vergara gibi tanınmış isimleri de filmde izleyeceğiz. Sinemapol Şef filmini hd izle 1080p seçeneğiyle sizler için hazırladı. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1