yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Sefer Tası – Dabba (2013) 1080p Türkçe izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Sefer Tası – Dabba (2013) 1080p Türkçe izle

Dabba - Film Konusu:

Sefer Tası - Dabba filmi konusu:
Cannes 2013 Film Festivali başta olmak üzere, Sundance, Afi Fest Los Angeles, Toronto ve Telluride gibi festavellerde de ödül toplamış, bir solukta izlenecek bir film Sefer Tası. Eşini memnun etmek ve onun ilgisini kazanmak için uğraşan Ila (Nimrat Kaur), eşinin en sevdiği yemekleri özenerek hazırlar ve sefer tası ile gönderir. Gönderdiği sefer tası, bir yanlışlık sebebiyle Saajan Fernandes (Irrfan Khan) isimli başka bir adama iletilmektedir. Durumu farkeden adam ve kadın arasında sefer tası üzerinden karşılıklı not göndermeler başlar. Birbirlerini hiç görmemiş bu iki insan duygularını, hayatlarını, özlemlerini bu notlar aracılığıyla paylaşır.
Life of Pie ve Slumdog Millionaire filmlerinden tanıdığımız Irfan Khan başrolde. Bazen yanlış tren seni doğru istasyonda indirir sözü ile akıllarda kalacak bu filmi Türkçe dublaj 720p hd tek part olarak izleyin. İyi seyirler dileriz, yorumlarını bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1