Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai

Reklamı Geç
8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai

Shichinin No Samurai - Film Konusu:

Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai
Seven Samurai hd izle (Shichinin No Samurai) 1954 yapımı, 8.7 imdb puanlı efsane bir Japon filmi. Usta Samuray Kambei'nin yiğitliğine ve özverilerine tanık olan bir kısım köylü, hırsızların uğrak mekanı olan olan yerlerinin güvenliğini sağlamasını isterler. Kambei karşılıksız olacak bu teklifi onaylar. Ekibini kurmak için genç samuray Katsushiro'yu yanına alır. Daha sonra da aslında bir çiftçi çocuğu olmasına rağmen kendisini şiddet meraklısı bir samuray olarak tanıtan Kikuchiyo'yu ekibe dahil eder.
Ekibine 4 samurayı daha katan Usta Kambei, köyün savunmasına başlar. Köy halkı onu mutlulukla destekler. Kambei köylülerin gönlünü kazanmıştır. Kambei sadece savunma işiyle kalmaz. Köylülere kendilerini nasıl savunacaklarını öğretir. Bu sırada çeteler köyün etrafındaki turlarını atmaya başlamışlardır. 7 Samuray için beklenen savaş kapıdadır.
Seven Samurai hd izle (1954) filminin orjinal ismi Shichinin No Samurai. Türkçe'ye Yedi Samuray şeklinde çevirebiliriz. Film Türkçe Altyazılı olarak hd kalitede yüklenmiştir. İyi seyirler diliyoruz.

Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai” için 6 yorum yapılmış.

 1. fırat can 24 Mayıs 2015 saat 06:18 # Ziyaretçi

  film SÜPERDE,izleyecek ve anlayabilecek kitle olduğunu sanmıyorum :=)

 2. abdül kerim 24 Mayıs 2015 saat 12:30 # Ziyaretçi

  ingilizce altyazının üzerine sarı renkte altyazı gömmek aklınıza gelmiyomur mu ?

 3. fatih 24 Mayıs 2015 saat 22:42 # Ziyaretçi

  akıra kurosawa’nın başyapıtlarından bir tanesi. arşivimde bulundurduğum muhteşem filmlerden biri. yoksul ve çaresiz köylülerin yaşam mücadelesi ve bu köylülere koruyuculuk yaparak yaşamlarını feda etme, ama aynı zamanda onuru koruma ve haktan taraf olma mücadelesi. Cemil Meriç’in dediği gibi “tarafsızlık namussuzluktur. ben hakkın tarafıyım.” teması filmde kendini hissettiriyor. izlenmesi biraz sabır gerektiren bir filmdir. ağır ilerliyor ama yürekte tat bırakan bir film.

 4. mehmet özden 25 Mayıs 2015 saat 00:31 # Ziyaretçi

  altyazılar eksik

 5. herkül 26 Mayıs 2015 saat 16:06 # Kayıtlı Üye

  Ustalara saygı kuşağı…:)

 6. Keisuki Honda 1 Temmuz 2015 saat 03:21 # Kayıtlı Üye

  Özellikle olay örgüsüyle ve senaryosuyla sinema tarihini değiştiren bir başyapıt. Tamam 3 saat ama oturun izleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz. Kesinlike bir başyapıt ama bence rashomon daha güzel :p

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.