yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai

Shichinin No Samurai - Film Konusu:

Seven Samurai hd izle (1954) Shichinin No Samurai
Seven Samurai hd izle (Shichinin No Samurai) 1954 yapımı, 8.7 imdb puanlı efsane bir Japon filmi. Usta Samuray Kambei'nin yiğitliğine ve özverilerine tanık olan bir kısım köylü, hırsızların uğrak mekanı olan olan yerlerinin güvenliğini sağlamasını isterler. Kambei karşılıksız olacak bu teklifi onaylar. Ekibini kurmak için genç samuray Katsushiro'yu yanına alır. Daha sonra da aslında bir çiftçi çocuğu olmasına rağmen kendisini şiddet meraklısı bir samuray olarak tanıtan Kikuchiyo'yu ekibe dahil eder.
Ekibine 4 samurayı daha katan Usta Kambei, köyün savunmasına başlar. Köy halkı onu mutlulukla destekler. Kambei köylülerin gönlünü kazanmıştır. Kambei sadece savunma işiyle kalmaz. Köylülere kendilerini nasıl savunacaklarını öğretir. Bu sırada çeteler köyün etrafındaki turlarını atmaya başlamışlardır. 7 Samuray için beklenen savaş kapıdadır.
Seven Samurai hd izle (1954) filminin orjinal ismi Shichinin No Samurai. Türkçe'ye Yedi Samuray şeklinde çevirebiliriz. Film Türkçe Altyazılı olarak hd kalitede yüklenmiştir. İyi seyirler diliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1