Shameless 1. Sezon 1080p HD Altyazılı izle

Reklamı Geç
8,7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Shameless 1. Sezon 1080p HD Altyazılı izle

Shameless - Film Konusu:

Shameless 1. Sezon 1080p FULL HD Altyazılı izleyin.
Gallagher ailesinin yokluk içinde mutlu olma çabalarını anlatan dizi, İngiliz versiyonunun tutulmasından sonra Amerikan versiyonu olarak 2011 yılında çekildi. 4. sezonu bitmiş olan dizinin her bir sezonu 12 bölümden oluşuyor.
Dizinin konusuna gelirsek aile üyelerinden her biri ayrı bir hikaye sunuyor izleyiciye. Ailenin babası sarhoş ve uyuşturucu bağımlısı Frank Gallagher, kardeşlerine bakmak için kendi hayatını hiçe sayan büyük abla Fiona Gallagher, asker olmak isteyen eşcinsel Ian Gallagher, zeki ve yetenekli olmasına rağmen kendisini harcayan Lip Gallagher, psikopatlıktan zevk alan küçük erkek kardeş Carl Gallagher, ergenliğini keşfeden ailenin küçük kızı Debbie Gallagher. Zor şartlarda büyüyen her insanın, bir ucundan da olsa, kendisiyle özdeşleştirebileceği bir dizi Shameless. İngiliz (UK) versiyonunu sevenler bu yeni seriyi orjinal sertiliğinde olmadığı için eleştiriyor olsada, Amerikan versiyonu, dizideki konuyu izleyicilerle buluşturmak adına büyük bir görev üstlenmişe benziyor.
Dizide +18 diyebileceğimiz sahneler de bulunmakta. Acımasızlığı başta olmak üzere hayatın her yönü diziye dahil edilmiş. Shameless soundtrack listelerini de incelemekte fayda var. Tavsiye dizilerimiz arasında.
Shameless dizisini Sinemapol üzerinden 1080p kalitede Türkçe altyazılı olarak tek part izleyebilirsiniz.
Dizi hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.
İyi seyirler.

sinemapol.org

Shameless 1. Sezon 1080p HD Altyazılı izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. Emre Talip 10 Mayıs 2014 saat 21:11 # Kayıtlı Üye

    böyle diziler neden Türkiye’de çekilmiyor,artık nerdeyse hep yabancı diziler izliyorum.bu arada site harika böyle devam 😀

  2. barış bulut 7 Temmuz 2014 saat 20:16 # Kayıtlı Üye

    bu dizinin ilk sezonunun görüntü kalitesi yüksek halini çok aradım ama bulamadım. Diğer siteler 1080p vaat etmesine rağmen çoğu 240 ve 360p, hatta bazılarında ilk sezon silinmiş durumda.

    HD olarak tek bu sitede yüklü. Kapatılan malum siteden daha kaliteli bi hale geliyorsunuz beyler, aman dikkat 😀

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.