yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Shameless 4. Sezon 1080p HD Altyazılı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Shameless 4. Sezon 1080p HD Altyazılı izle

Shameless - Film Konusu:

Shameless 4. Sezon 1080p FULL HD Altyazılı izleyin.
Gallagher ailesinin yokluk içinde mutlu olma çabalarını anlatan dizi, İngiliz versiyonunun tutulmasından sonra Amerikan versiyonu olarak 2011 yılında çekildi. 4. sezonu bitmiş olan dizinin her bir sezonu 12 bölümden oluşuyor.
Dizinin konusuna gelirsek aile üyelerinden her biri ayrı bir hikaye sunuyor izleyiciye. Ailenin babası sarhoş ve uyuşturucu bağımlısı Frank Gallagher, kardeşlerine bakmak için kendi hayatını hiçe sayan büyük abla Fiona Gallagher, asker olmak isteyen eşcinsel Ian Gallagher, zeki ve yetenekli olmasına rağmen kendisini harcayan Lip Gallagher, psikopatlıktan zevk alan küçük erkek kardeş Carl Gallagher, ergenliğini keşfeden ailenin küçük kızı Debbie Gallagher. Zor şartlarda büyüyen her insanın, bir ucundan da olsa, kendisiyle özdeşleştirebileceği bir dizi Shameless. İngiliz (UK) versiyonunu sevenler bu yeni seriyi orjinal sertiliğinde olmadığı için eleştiriyor olsada, Amerikan versiyonu, dizideki konuyu izleyicilerle buluşturmak adına büyük bir görev üstlenmişe benziyor.
Dizide +18 diyebileceğimiz sahneler de bulunmakta. Acımasızlığı başta olmak üzere hayatın her yönü diziye dahil edilmiş. Shameless soundtrack listelerini de incelemekte fayda var. Tavsiye dizilerimiz arasında.
-Spoiler-
4. sezon daha çok Fiona'nın içine düştüğü durumlar ve Frank'in ölüme yaklaştığı süreçler üzerine dönüyor. Bu sırada sorumlulukları, üniversite hayatına rağmen, Lip alıyor. Ian sonunda askere yazılır ama tutturamaz. Carl ise aşkın ne olduğunu sorgulamaktadır.
-Spoiler-
Shameless dizisini Sinemapol üzerinden 1080p kalitede Türkçe altyazılı olarak tek part izleyebilirsiniz.
Dizi hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.
İyi seyirler.

sinemapol.org


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1