yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Sihirbaz 1080p izle The Illusionist Türkçe Altyazı (2006)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Sihirbaz 1080p izle The Illusionist Türkçe Altyazı (2006)

The Illusionist - Film Konusu:

Sihirbaz 1080p izle The Illusionist Türkçe Altyazı (2006)

Edward Norton ve Jessica Biel filmin başrollerinde. 2006 yapımı Sihirbaz 1080p izle filmini yazan ve yöneten Neil Burger. Limit Yok film izle gene bir Neil Burger çalışmasıydı. Filmin süresi yaklaşık 110 dakika. Amerika ve Çek Cumhuriyeti ortak yapımı bir film. Favori filmleriniz arasına girebilecek bir yapım.

Zengin ve üst düzey bi ailenin kızı olan Sophia (Jessica Biel) ile marangozluk ile geçinen ailenin oğlu Eisenheim (Edward Norton). Birlikte büyüyen bu 2 genç birbirlerine sırılsıklam aşıktırlar ama sosyal durumlarının farklı olması bu aşka engel olur. Eisenheim bunun üzerine ülkeyi terk edip uzun bir yolculuğa çıkar. Dünyayı gezip yeni şeyler öğrenecektir. Aradan geçen 15 sene sonrası Eisenheim, büyük bir illüzyon ustası olmuştur. Ülkesi Avusturya'ya döndüğünde Sophia'yı Avusturya-Macaristan veliaht prensi Leopold (Rufus Sewell) ile nişanlı bulur. En büyük ve en son gösterisini de Leopold!a yapacaktır.
Bitince yüzünüzde tatlı bir gülümseme bırakan filmlerden Sihirbaz 1080p izle. Oyunculuklar muhteşem. İzlemeden geçmeyin diyoruz. 1080p film izle kalitesini Türkçe Altyazılı olarak yaşayacaksınız. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1