Sihirli Ay Işığı altyazılı izle 1080p Magic in the Moonlight (2014)

Reklamı Geç
6.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Sihirli Ay Işığı altyazılı izle 1080p Magic in the Moonlight (2014)

Magic in the Moonlight - Film Konusu:

Sihirli Ay Işığı altyazılı izle 1080p Magic in the Moonlight (2014)

2014 yapımı bir Woodly Allen filmi Sihirli Ay Işığı altyazılı izle (Magic in the Moonlight). Woodly Allen'ın kendisinin yazıp yönettiği filmlerden biri.
Stanley (Colin Firth) döneminin en iyi illüzyon ustalarından biridir. Yaptığı gösterilerle fazlasıyla ses getirmektedir. Bu sırada Fransa'nın güneyinde sosyete bir aile olan Catledgeler, Sophie (Emma Stone) isimli bir kızın olağanüstü güçleri olduğuna inanmaktadır. Bu durumun bir kandırmacı olduğu düşünen Howard Burkan olayı çözmesi için çocukluk arkadaşı Stanley'den yardım ister. Hayatını bu türlü dolandırıcların foyasını ortaya çıkarmaya adayan Stanley, bu genç kadının bildiklerine şaşırmakla beraber gitgide ondan etkilenmeye başlayacaktır.
Sihirli Ay Işığı altyazılı izle, müzikleriyle de sizi etkileyecek romantik-komedi tadında bir film. Magic in the Moonlight 10 Ekim 2014 tarihinde ülkemizde gösterime girmişti. Güncel vizyon filmlerinden biri. Colin Firth ve Emma Stone başrollerde.
6,7 imdb puanın sahip Sihirli Ay Işığı altyazılı izle 1080p film izle kalitesinde sizler için hazırlandı. Sinemapol keyifli seyirler diler.

Sihirli Ay Işığı altyazılı izle 1080p Magic in the Moonlight (2014)” için 2 yorum yapılmış.

  1. sinem 27 Aralık 2014 saat 06:30 # Ziyaretçi

    HİÇ GÜZEL DEĞİL SONU HEMEN TAHMİN EDİLİYO

  2. H. Cihangir 27 Aralık 2014 saat 17:48 # Ziyaretçi

    sinem senin için güzellik kriteri filmin sonunu tahmin etmek gibi basit bir şey mi? Film güzel arkadaşlar izlemelisiniz, oyuncular cidden güzel performans sergilemiş.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.