yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Skins 2. Sezon 1080p bölüm izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Skins 2. Sezon 1080p bölüm izle

Skins - Film Konusu:

Imdb puanı 8,2 olan Skins, büyümekle meşgul bir grup İngiliz gencin hayatı sorgulamaları ve aşkla tanışmaları üzerine geçiyor. Yaşları ilerledikçe çevrelerine, ailelerine, öğretmenlerine bakışı günden güne değişen bu gençler 7 sezon boyunca bizlerle birlikte olacaklar. Ülkelerin, cinsiyetlerin, inançların farklı olmasının yaşanan sorunları bazen çok da değiştirmediğini görüyoruz bu dizide. Ergenlik çağındaki gençlerin severek takip ettiği Skins'te, her iki sezonda farklı bir grup ve yeni karakterlerle tanışıyoruz. Buna rağmen Effy Stonem (Kaya Scodelario), Cassie Ainsworth (Hannah Murray) gibi uzun soluklu karakterler de dizide göze çarpıyor. Gençlerin bir çok farklı sebepten (Cinsel tercih sorunları, uyuşturucu madde kullanımı, sorunlu aile ilişkileri, psikolojik rahatsızlıklar, cinsel istismar gibi) yaşadıkları sorunlara değinen Skins, hayatın gerçeklerini onların dünyasından bize yansıtıyor.

1080p kalitesinde izleyeceğiniz bu yabancı dizi, 45-50 dakikalık bölümlerden oluşmakta.  Skins 2. sezon tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak hazırlanmıştır. İyi seyirler diler, yorumlarını bekleriz.

sinemapol.org


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1