yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Son Dilek – One Last Thing (2005) Türkçe Dublaj İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Son Dilek – One Last Thing (2005) Türkçe Dublaj  İzle

One Last Thing - Film Konusu:

Son Dilek 1080p izle One Last Thing Türkçe Dublaj (2005)

2005 Kanada yapımı bir dram-komedi filmi Son Dilek 1080p izle (One Last Thing). 27 yaşındaki genç aktör Michael Angarano başrolde.
Filmde kanser olduğunu öğrendik sonra, son isteğinin peşinde koşan bir delikanlının hikayesine tanık oluyoruz. Dylan Jameison (Michael Angarano) ergenlik çağlarında gelen bu hastalığın verdiği yüke rağmen, arkadaşları Ricky ve Slap'in de yardımlarıyla hayalini gerçekleştirmek için tüm hızıyla çalışacaktır. Amacı çekici bir mankenle özel bir haftasonu geçirmektektir. Dilek Fonu isimli bir yardım kuruluşu sayesinde ikinci dileğine ulaşır favori oyuncusu Jason O'Malley ile birlikte balık avına çıkar.

Son Dilek, 16 yaşında ölümcül bir kanser türüne yakalanmış gencin son arzusunu yerine getirme çabasının hikayesini anlatıyor. Dylan Jameson (Angarano) hayatının yakında noktalanacağını bilerek kalan zamanında mümkün olduğunca hızlı yaşamaya çalışmaktadır, Slap (Gideon Glick) ve Ricky (Matthew Bush) en iyi arkadaşlarıdır. Onların va annesinin de yardımıyla, Dylan, son arsuzu olarak haftasonunu bir süpermodelle geçirmek için çalışmaktadır. Bir yardım organizasyonu olan 'Dilek Fonu', Dylan'a en sevdiği futbol oyuncusu Jason O'Malley ile balık tutma imkanı sağlamıştır. Bu Dylan'ın ilk arzusudur. Fakat daha sonra bir televizyon programında Dylan asıl arzusunun bir model ve bir seks sembolü olan Nikki Sinclair (Sunny Mabrey) ile birlikte olmak istediğini açıklar.

Son Dilek – One Last Thing (2005) Türkçe Dublaj İzle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.