yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Son Kale 1080p izle The Last Castle Türkçe dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Son Kale 1080p izle The Last Castle Türkçe dublaj

The Last Castle - Film Konusu:

Son Kale 1080p izle The Last Castle Türkçe dublaj

2011 yapımı Son Kale 1080p izle (The Last Castle) filminin yönetmeni Rod Lurie. David Scarpa'nın aynı isimli kitabından uyarlama, Amerikan yapımı bir film. Amerika'da orduda görevli yüksek dereceli subayların arasında yaşanan gerilimi izliyoruz. Başrollerde Mark Ruffalo, Robert Redford, James Gandolfini, Delroy Lindo ve Clifton Collins Jr. var. Filmin imdb puanı 6,9.
Amerikan ordusunun başarılı taktik uzmanı General Eugene Irwin (Robert Redford), Körfez Savaşı ve Bosna'da gösterdiği başarılardan dolayı vatanında kahraman olarak bilinen, orduda saygın yeri olan bir askerdir. Görevi esnasında uyması gereken bir emri yerine getirmemiştir. Bu durumun sonucunda 8 asker ölmüştür ve general 10 sene ceza alır. Mahkum olarak koruma sistemlerinin üst düzey olduğu Castle (Kale) cezaevine gönderilir. General, askerlerin ölümüne kendisinin sebep olmadığını bilmesine rağmen cezaya razı gelir. Vaktini doldurup sevdiklerinin yanına dönmek tek isteğidir. Bu askeri hapishanenin yetkilisi Albay Winter'dır. Albay Winter, generalin askeri başarılarını bilen ve ona içten içe saygı besleyen biridir ama mahkumların da bu saygıyı beslemesi ve göstermesi albayı rahatsız eder. Bu mahkumlar cezalandırılmalı ve saygı göstermeleri gereken esas gücü tanımalıdır. Bu durumdan rahatsız olan General Irwin, hapishane müdürü Albay Winter'ı göndermek için stratejik bir plan uygulayacaktır. Kanunen bir müdürün gönderilebilmesi için müdürün hapishanedeki tüm kontrolü kaybetmiş olması gerekir. Son çare olarak General'in kontrolü altına giren mahkumlar yönetime karşı büyük bir direnç savaşı gerçekleştirecektir. Taktiksel savaş artık başlamıştır.
Son Kale 1080p izle The Last Castle filmini Türkçe dublajlı olarak izleyeceksiniz. Tek part filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1