yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Son Üç Gün – 3 Days to Kill (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Son Üç Gün – 3 Days to Kill (2014)

3 Days to Kill - Film Konusu:

Son Üç Gün - 3 Days to Kill (2014) filmi konusu:
Ethan Renner (Kevin Costner) Cia için çalışan bir ajandır. Özel görevlerde, özel operasyonlarda tek başına bütün işi bitirir. Son operasyondan sonra, ailesi ve kızıyla daha çok vakit geçirmek istemektedir. Mesleği sebebiyle onları ihmal etmiş, yeterince yanlarında olamamıştır. Eski eşi bir iş sebebiyle yurtdışına gideceğini, bu yüzden kızlarına gözkulak olmasını Ethan'dan ister. Kızıyla vakit geçirme şansı bulacağı için sevinen Ethan'ın mutluluğu yarım kalır. Birgün aniden bayılır ve kanser olduğunu öğrenir. Hastalığı için deneme aşamasında olan bir ilaç vardır. Bu ilacı elde etmesi için, karısına söz vermesine rağmen, son bir görevi daha tamamlaması gerekir. Hedefi öldürmesi için 3 günü vardır.
Kevin Costner filmleri izlemeyi sevenlerin kaçırmaması gereken bir film. Filmin imdb puanı 6,2.
Son Üç Gün - 3 Days to Kill filmini Türkçe altyazı ile 1080p gerçek full hd kalitesinde sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz, yorumlarınızı bekliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1