yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Spartacus 3. Sezon Full HD Türkçe Dublaj İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Spartacus 3. Sezon Full HD Türkçe Dublaj İzle

Spartacus: Blood and Sand - Spartaküs: Kan ve kum izle - Spartacus: War of the Damned izle - Film Konusu:

Spartacus Lanetlilerin Savaşı (Spartacus: War of the Damned) dizinin 3. ve son sezonu. Spartaküs ve yanındaki asiler gitgide güçlenmiş ve Roma birliklerine karşı büyük zaferler kazanmaya başlamışlardır. Roma Senatosu'nda güç kazanmak isteyen herkes, bu güce giden yolun Spartaküs'ü devirmekten geçtiğini biliyordu. Elinde yeterli maddi gücü olan Marcus Licinius Crassus, yanına ilerde çok büyük bir lider olacak olan Jül Sezar'ı da ( Gaius Julius Caesar) alarak bu büyük direnişi kırmak adına harekete geçer. Varisi olarak düşündüğü oğlu, sevgilisi ve Jül Sezar üçgeninde büyük sorunlar yaşamasına rağmen, Crassus, elindeki kalabalık orduların sayıca üstünlüğü ve Spartaküs'ün ekibindeki parçalanmaları kendine avantaj olarak kullanmış ve isyana son vermiştir.
Tarihdeki sayılı önemli ayaklanmalardan biri olarak kabul edilen Spartacus hikayesi, dizinin bu son sezonuyla tekrar hatırlanmış ve ilgi çekmiştir.

Spartacus dizisini son sezonu ve bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

İyi seyirler.

sinemapol.org


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1