yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Spartacus Arenanın İlahları FULL HD 1080p izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Spartacus Arenanın İlahları FULL HD 1080p izle

Spartacus: Gods of the Arena izle - Spartakus: Arenanın İlahları izle - Film Konusu:

Spartacus Arenanın İlahları (Spartacus: Gods of the Arena), 2011 senesinde bir ara sezon olarak yayınlanan mini dizi statüsündedir. Andy Whitfield'ın önce hastalığı ve sonra da vefatı ile oluşan boşluğu doldurmak ve dizi takipçilerini kaybetmemek adına 6 bölümden oluşmuş bir ön sezon olarak yayına girmiştir. Beklenenden daha iyi derecede eleştiriler almış ve dizinin 2. sezonunun gecikmesi sebebiyle oluşan baskıları hafifletmiştir.

Bu 6 bölümlük ara sezonun konusu ise kısaca şöyle: Gannicus(Dustin Clare), Capua Şampiyonu olan eğlence ve kadın düşkünü bir gladyatördür. Hayatla olan bağı, arenada adam öldürmek ve er ya da geç karşılaşacağını bildiği ölümü gelen kadar hayatın tadını çıkarmak üzerine kuruludur. Bu kopmuş düzenini değiştiren ve kendisini sorgulatan bir durumla karşılaşır. Eğitmeni ve yakın dostu olan Doctore'nin karısına olan aşkı. işin ilginç tarafı ise aşkı karşılıksız da değildir. Arkadaşı, inandığı sayılı şeylere olan bağlılığı bir yanda aşkı diğer yandadır. Arenadaki dövüşleri ise tam gaz devam etmektedir. Durumunun ne olacağına karar verecek gücü kendinde görmesi artık yakındır.

Bu ara bölüm hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Lütfen yorumlarınızı çekinmeden gönderin.

İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1