yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Star Trek 1080p izle Uzay Yolu Türkçe Altyazılı (2009)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Star Trek 1080p izle Uzay Yolu Türkçe Altyazılı (2009)

Star Trek - Film Konusu:

Star Trek 1080p izle Uzay Yolu Türkçe Altyazılı (2009)

Dizisini yıllarca izlediğimiz Star Trek efsanesinin 2009 yapımı filmi Star Trek 1080p izle. Gemimiz Atılgan’ın mürettebatının nasıl bir araya geldiğini izliyoruz. Daha yolunda başındaki amatörler olan ekibimiz, uzaydaki kötülüklere karşı amansız mücadelelerine başlayacaklardır. Atılgan'ın ileriki zamanlardaki kaptanı James Tiberius Kirk (Chris Pine), hareketli bir yapıya sahip, biraz da asi genç bir adamdır. Babasının ölümünden sonra kendisine gelen teklifi kabul eder ve Kirk'ün uzay macerası Akademi'de başlar. Kirk'ün babası ölmeden önce aldığı kritik kararlarla 800 kişinin hayatta kalmasını sağlamıştır. Kirk de bu insanlardan biridir ve aldığı bu yeni görevde babasının hatırası etkili olmuştur. İlerde en büyük yardımcısı ve en iyi dostu olacak Spock (Zachary Quinto) Akademi’ye kabul edilen ilk Vulcanlı'dır. Mr. Spock'ın da geçmişi ve aile bağları onu Akademi'ye yönlendirmiştir.
Eğitimleri boyunca birbirine rakip olacak bu ikili arasında kıyasıya bir mücadele vardır. Kirk, sezgilerine güvenen ve anlık karar veren biriyken, Spock her işini mantık süzgecinden geçiren, olasılıkları gözününde bulunduran biridir. Sonunda ikisi de Atılgan'da görev almayı başarır. Artık birlikte çalışmaları gerekmektedir.
Atılgan gemisinin kaptanı Kaptan Christopher Pike'dır (Bruce Greenwood). Uzay gemisinin doktoru Leonard "Bones" McCoy (Karl Urban), başmühendis Montgomery "Scotty" Scott (Simon Pegg), iletişim subayı Uhura (Zoe Saldana), dümenden sorumlu Sulu (John Cho) ve süper zeka Chekov gemide görevli diğer mürettevattır.
Liderliğin yanı sıra takım olarak çalışmanın da önemli olduğunu anlamaları için Kirk ve Spock'ın karşı konulması güç durumları tecrübe etmesi gerekir.
Filmin yönetmeni önemli isimler biri. J.J. Abrams. Filmin kadrouda epey geniş ve kaliteli. Zachary Quinto, Chris Pine, Eric Bana, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho, Winona Ryder, Chris Hemsworth, Jennifer Morrison, Rachel Nichols filmdeki önemli isimler.
2009 yapımı bir film olaj Star Trek 1080p izle (Uzay Yolu) Türkçe Altyazılı olarak hazırlanmıştır. Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1