yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Star Wars: Episode IV – A New Hope (1977) izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Star Wars: Episode IV – A New Hope (1977) izle

Star Wars: Episode IV - A New Hope - Film Konusu:

Star Wars: Episode IV - A New Hope / Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut (1977)

Star Wars: Episode IV - A New Hope / Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut, efsanevi serinin çekilen ilk filmi. Konu akışına göre ise 4. film. Darth Vader'ın oğlu Luke Skywalker'ın büyümüş, genç haliyle karşı karşıyayız. Yönetmen ve senarist gene George Lucas. Film yaklaşık 121 dakika sürmekte.

Filmin konusuna gelirsek;
Luke Skywalker (Mark Hammil) herşeyden habersiz şekilde akrabalarının yanında yaşamaktadır. Teyzesi ve amcası onun en büyük destekçisidir ama günlük tarım işleriyle hayatını sürdüren Luke'un büyük bir amacı vardır. Akademiye katılıp bir Jedi olma isteğiyle yanıp tutuşmaktadır. Amcası ise Luke'un bu isteğini ısrarla reddetmektedir.
Bu sırada 3. filmde yarım halde gördüğümüz Ölüm Yıldızı isimli geminin çalışmaları halen devam etmektedir. Gezegenleri büyük gücüyle yok edebilecek bu gemi, tüm galaksi için büyük bir tehdittir. Karanlık tarafa karşı direnenlerin liderlerinden olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bir yolunu bulup bu ölümcül geminin planını ele geçirir. Planları saklamak isteyen Leia robot dostları R2'yu kullanacaktır. R2 birşekilde Luke Skywalker ile karşılaşır. R2 bu planları Jedi ustası Obi-Wan'a iletmelidir ve Luke ile birlikte onu bulurlar. Gücün karanlık tarafına ve yokedici ölüm yıldızına karşı Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yı da yanlarına alarak mücadeleye başlarlar.
Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1