yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Suits 2. Sezon 1080p izle Bölüm Türkçe altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Suits 2. Sezon 1080p izle Bölüm Türkçe altyazılı

Suits - Film Konusu:

Suits 2. Sezon 1080p bölümleri izle. Türkçe altyazılı full hd dizi.
Suits dizisinin özeti:
Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış çok zeki bir adamdır. Mike, büyükannesine bakması ve yaşadığı kötü olaylar sebebiyle hayallerini bir türlü gerçekleştirememiştir. İnanılmaz zekasını ve yüksek hafızasını ufak işlerde kullanıp para kazanmaya çalışmaktadır. Başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek geçimini sağlamaktadır.
Harvey Specter (Gabriel Macht) New York'daki en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı şirkette başkan yardımcılığına kadar yükselmiştir. Şirket politikası gereği kendisine bir yardımcı alması gereken Harvey, tesadüfen karşılaştığı Mike'ın zekasından ve yüksek hukuk bilgisinden çok etkilenir. Harvey, Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversiteyi bitirmemiş olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya mecbur kılar.
2011 yılında gösterime giren dizi 4. sezonu ile devam etmekte. Suits dizisi imdb puanı 8,9. Türkçe altyazılı 1080p dizi izle kalitesinde seyredeceksiniz.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1