yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Supernatural 5. Sezon 1080p izle Türkçe hd

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Supernatural 5. Sezon 1080p izle Türkçe hd

Supernatural - Film Konusu:

Supernatural 5. Sezon 1080p izle Türkçe hd full bölümler altyazılı.
Şüpheli bir yangında annelerini ve evlerini kaybedem Sam Winchester (Jared Padalecki) ve Dean Winchester (Jensen Ackles) kardeşler, babalarıyla birlikte yollarda geçen bir hayata başlarlar. Aradan geçen yıllar sonrasında bir av alanında babaları kaybolur ve genç kardeşler bir araya gelip babalarını aramaya koyulurlar.
Ne var ki babaları normal bir avcı değildir. Hayalet, vampir, ruh gibi doğaüstü yaratıkları avlamaktadır. Bu özelliğini çocuklarına da aşılayan baba, oğullarına bu işin sırlarını küçük yaşlarından itibaren öğretmiştir. Bu arama yolcuğu sırasında Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtaracak, babalarını bulmaya gitgide daha çok yaklaşacaklardır.
Uzun zamandır istek yaptığınız dizi Supernatural artık www.sinemapol.org 'da. Dizinin imdb puanı 8,8. Supernatural 5. sezonu Türkçe Altyazılı 1080p full hd dizi kalitesinde seyredeceksiniz.
2009-2010 senelerinde yayına giren Supernatural 5. sezon bölümleri, soluksuz hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Bu sezonda Lucifer'in serbest kalması ve Sam'den bedenini istemesi ile işler karışıyor. Castiel'in seçimleri ve kapalı kalan kardeşlerin kurtuluşu ile olaylar içinden çıkılmaz bir hal alıyor.
Bu başarılı dizi hakkındaki görüşlerini bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz, iyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1