yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Supernatural 6. Sezon izle 1080p Türkçe bölüm

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Supernatural 6. Sezon izle 1080p Türkçe bölüm

Supernatural - Film Konusu:

Supernatural 6. Sezon izle 1080p Türkçe bölüm altyazılı full hd olarak seyredin.
Şüpheli bir yangında annelerini ve evlerini kaybedem Sam Winchester (Jared Padalecki) ve Dean Winchester (Jensen Ackles) kardeşler, babalarıyla birlikte yollarda geçen bir hayata başlarlar. Aradan geçen yıllar sonrasında bir av alanında babaları kaybolur ve genç kardeşler bir araya gelip babalarını aramaya koyulurlar.
Ne var ki babaları normal bir avcı değildir. Hayalet, vampir, ruh gibi doğaüstü yaratıkları avlamaktadır. Bu özelliğini çocuklarına da aşılayan baba, oğullarına bu işin sırlarını küçük yaşlarından itibaren öğretmiştir. Bu arama yolcuğu sırasında Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtaracak, babalarını bulmaya gitgide daha çok yaklaşacaklardır.
Uzun zamandır istek yaptığınız dizi Supernatural artık sinemapol.org 'da. Dizinin imdb puanı 8,8. Supernatural 6. sezonu Türkçe Altyazılı 1080p full hd dizi kalitesinde seyredeceksiniz.
2010-2011 senelerinde yayınlanan Supernatural 6. sezon bölümleri, hem çekimlerdeki başarısı hem de konusuyla sizi ekranlara bağlacak.
Sam'in Lucifer ile birlikte kafeste kapalı kalmasının üzerinden 1 yıl geçmiştir. Kardeşini kurtarmak için her yolu deneyen Dean, bir sonuç elde edememiştir. Sonunda Sam'i dinleyip avcılığı bırakmış ve Lisa ile birlikte yeni bir hayatın ilk adımlarını atmıştır. Yeni yaşamını güzel geçirmeye çalışan Dean, kasabada bir tuhaflık olduğunu sezmiştir.
Bu sırada garajında bir cin tarfından zehirlenir. Ölüme çok yaklaşır ama son anda kardeşi Sam onu kurtarır. Sam'i görünce neler olduğunu anlayamayan Dean, Sam'in uzun zamandır özgür olduğunu ve büyük babası Samuel ile kaçtığını öğrenir. Fakat kardeşinde bir gariplik sezer. Kardeşinin durumunu öğrenmek ve neler döndüğünü anlamak için avcılık günlerine geri döner.
İyi seyirler dileriz. Yorumlarınız bizim için önemli. Birkaç kelimede olsa paylaşırsanız çok mutlu oluruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1