yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Supernatural – Doğaüstü 2.Sezon 1080p HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Supernatural – Doğaüstü 2.Sezon 1080p HD izle

Supernatural - Film Konusu:

Supernatural - Doğaüstü 2.Sezon 1080p HD izle bölümler Türkçe altyazılı full hd.
Şüpheli bir yangında annelerini ve evlerini kaybedem Sam Winchester (Jared Padalecki) ve Dean Winchester (Jensen Ackles) kardeşler, babalarıyla birlikte yollarda geçen bir hayata başlarlar. Aradan geçen yıllar sonrasında bir av alanında babaları kaybolur ve genç kardeşler bir araya gelip babalarını aramaya koyulurlar.
Ne var ki babaları normal bir avcı değildir. Hayalet, vampir, ruh gibi doğaüstü yaratıkları avlamaktadır. Bu özelliğini çocuklarına da aşılayan baba, oğullarına bu işin sırlarını küçük yaşlarından itibaren öğretmiştir. Bu arama yolcuğu sırasında Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtaracak, babalarını bulmaya gitgide daha çok yaklaşacaklardır.
Uzun zamandır istek yaptığınız dizi Supernatural artık sinemapol.org 'da. Dizinin imdb puanı 8,8. Türkçe Altyazılı 1080p full hd dizi kalitesinde seyredeceksiniz. 2006-2007 senelerinde gösterimde olan 2. sezon, 22 bölümden oluşmaktadır.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1