yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Supernatural – Doğaüstü 3.Sezon 1080p HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Supernatural – Doğaüstü 3.Sezon 1080p HD izle

Supernatural - Film Konusu:

Supernatural – Doğaüstü 3.Sezon 1080p hd izle bölümler altyazısı Türkçe full hddir.
Şüpheli bir yangında annelerini ve evlerini kaybedem Sam Winchester (Jared Padalecki) ve Dean Winchester (Jensen Ackles) kardeşler, babalarıyla birlikte yollarda geçen bir hayata başlarlar. Aradan geçen yıllar sonrasında bir av alanında babaları kaybolur ve genç kardeşler bir araya gelip babalarını aramaya koyulurlar.
Ne var ki babaları normal bir avcı değildir. Hayalet, vampir, ruh gibi doğaüstü yaratıkları avlamaktadır. Bu özelliğini çocuklarına da aşılayan baba, oğullarına bu işin sırlarını küçük yaşlarından itibaren öğretmiştir. Bu arama yolcuğu sırasında Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtaracak, babalarını bulmaya gitgide daha çok yaklaşacaklardır.
3. sezonda kardeşler Şeytan Kapısı'ndan kaçan iblislerle uğraşmaktadır. Onları ait olduğu yere gönderebilmek için 7 büyük günahı temsil ettiği düşünülen 7 ayrı şeytani varlıkla mücadele edeceklerdir. 2007-2008 sezonunda gösterimde olan Supernatural 3. sezon, konunun iyi aktığı parçalarda biri.
Uzun zamandır istek yaptığınız dizi Supernatural artık sinemapol.org 'da. Dizinin imdb puanı 8,8. Türkçe Altyazılı 1080p full hd dizi kalitesinde seyredeceksiniz.
İyi seyirler diliyoruz. Lütfen görüşlerini bizimle paylaşın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1