yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Take Shelter - Film Konusu:

Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Take Shelter 1080p izle konusu: LaForche ailesi, Curtis (Michael Shannon), eşi Samantha (Jessica Chastain) ve 6 yaşındaki çocukları Hannah'dan oluşan klasik bir Amerikan işçi ailesidir. Hannah sağırdır ve Curtis'in maaşı masraflara anca yetişmektedir. Bu yüzden Samantha, ailesine destek için, bit pazarında elişi ürünler satmaktadır. Kıt kanaat geçinselerde mutlulardır. Curtis büyük bir fırtınayla başlayan ilginç hayaller görmektedir. Bu hayaller onu o kadar endişelendirir ki bir sığınak yapmaya karar verir. Ailesine gerekli olan, ellerindeki sayılı parayı bu sığınak için harcamak ister. Dünyanın sonunu getirecek bir fırtınanın yaklaştığını düşünmektedir. Eşi başta olmak üzere çevresindeki tüm insanlar Curtis'in bu garip davranışlarına anlam veremez ama onun gerçekliğinde gördükleri birebir yaşanmaktadır. Curtis'in annesine de yıllar önce şizofren tanısı konmuştur ve Curtis kendi durumunu gözden geçirmek için annesiyle konuşur. Gene de gördüğü rüyalar ve halüsinasyonlar değişmez. Gök gürültüsüyle gelen büyük bir fırtına yaklaşmaktadır ve o sığınak yapılmalıdır.
Birbirini korumak isteyen 2 ayrı tarafın dram ve gerilim dolu öyküsünü izliyoruz. Michael Shannon'ın oyunculuğu gerçekten etkileyici. Take Shelter 1080p izle (Sığınak) tavsiye filmlerimizden biri. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1