×
×

Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Reklamı Geç
7.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Take Shelter - Film Konusu:

Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)

Take Shelter 1080p izle konusu: LaForche ailesi, Curtis (Michael Shannon), eşi Samantha (Jessica Chastain) ve 6 yaşındaki çocukları Hannah'dan oluşan klasik bir Amerikan işçi ailesidir. Hannah sağırdır ve Curtis'in maaşı masraflara anca yetişmektedir. Bu yüzden Samantha, ailesine destek için, bit pazarında elişi ürünler satmaktadır. Kıt kanaat geçinselerde mutlulardır. Curtis büyük bir fırtınayla başlayan ilginç hayaller görmektedir. Bu hayaller onu o kadar endişelendirir ki bir sığınak yapmaya karar verir. Ailesine gerekli olan, ellerindeki sayılı parayı bu sığınak için harcamak ister. Dünyanın sonunu getirecek bir fırtınanın yaklaştığını düşünmektedir. Eşi başta olmak üzere çevresindeki tüm insanlar Curtis'in bu garip davranışlarına anlam veremez ama onun gerçekliğinde gördükleri birebir yaşanmaktadır. Curtis'in annesine de yıllar önce şizofren tanısı konmuştur ve Curtis kendi durumunu gözden geçirmek için annesiyle konuşur. Gene de gördüğü rüyalar ve halüsinasyonlar değişmez. Gök gürültüsüyle gelen büyük bir fırtına yaklaşmaktadır ve o sığınak yapılmalıdır.
Birbirini korumak isteyen 2 ayrı tarafın dram ve gerilim dolu öyküsünü izliyoruz. Michael Shannon'ın oyunculuğu gerçekten etkileyici. Take Shelter 1080p izle (Sığınak) tavsiye filmlerimizden biri. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sinemapol iyi seyirler diler.

Take Shelter 1080p izle Sığınak Türkçe Altyazı (2011)” için 5 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. Onur Solmaz 14 Aralık 2014 saat 21:28 # Kayıtlı Üye

  Türkçe dublajı varmı bu filmin admin ?

 2. murat38 15 Aralık 2014 saat 14:10 # Kayıtlı Üye

  Fetih 1453 Varmı Bu sitede ?

  • VipAdmin 15 Aralık 2014 saat 22:05 #

   Yok. Sağ tarafataki arama bölümünden istediğiniz film varmı yokmu arama yapabilirsiniz. Yerli film yüklemesi yapmıyoruz.

 3. Artun 16 Aralık 2014 saat 00:19 # Ziyaretçi

  Admin iki ekmek, bir şişe süt! Sepeti salıyorum… (Tövbe, tövbe. Ya saçma sapan sorular sormaktan vaz geçin artık, 1453 var mı? Türkçe Dublajı var mı? Sanki para verip sinema izliyor. Sizi duyanda müşkülpesent zannedecek)

 4. suat mutlu 16 Aralık 2014 saat 21:53 # Kayıtlı Üye

  altun arkadaş katılıyorum saçma sapan şeyler sorağınıza filmin altına film hakkında bişiler yazın. az bi katkınız olsun. o varmı bu varmı aramada bak varsa vardır zaten.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.