yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Telefon Kulübesi Türkçe Dublaj izle 1080p Phone Booth (2002)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Telefon Kulübesi Türkçe Dublaj izle 1080p Phone Booth (2002)

Phone Booth - Film Konusu:

Telefon Kulübesi Türkçe Dublaj izle 1080p Phone Booth (2002)

Telefon Kulübesi filmi, Stu Shepard (Colin Farrell) isimli bir adamın sokaktaki bir telefon kulübesinde çalan telefona cevap vermsiyle başlıyor. Stu Shepard (Colin Farrell) hırslı ve başarılı bir yayıncıdır. İstediğine ulaşmak için her yolu mübah gören tipte biridir. Müşterilerine devamlı yalan söyleyerek işlerini yürütür. Stu Shepard evlidir ama evli olduğundan habersiz bir sevgilisi vardır. Pamela McFadden (Katie Holmes) şehre yeni gelmiş bir garsondur ve oyunculuk hayalleri kurmaktadır. Stu, Pamela'yı meşhur yapmakla kandırıp aslında yatağa atma derdindedir ve hergün bir telefon kulübesinden Pamela'yı arar. Pamela'yı aradığı bir gün telefonu kapattıktan sonra telefon tekrar çalar. Arayan kişi Stu hakkında en özel detayları bile bilmektedir ve Stu'dan bazı talimatları yerine getirmesini ister. Bu sırada Stu telefonu kapatmamalıdır. Aksi halde sevdikleri tehlikeye girecektir. Stu bu isteklere dirense de hayatındaki en büyük yalanlarla yüzleşmek ve gerçekleri itiraf etmek zorunda kalacaktır.
Filmin başrollerinde Colin Farrell, Kiefer Sutherland, Katie Holmes, Forest Whitaker, Ben Foster ve Radha Mitchell var. Heyecan dolu, bir solukta izlenebilecek bir gerilim filmi. Filmin imdb puanı 7,1. Filmin süresi 81 dakika.
2002 yapımı Telefon Kulübesi Türkçe Dublaj izle 1080p (Phone Booth) seçeneğiyle karşınızda. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1