yabancı dizi izle

The 100 1. Sezon 1080p izle Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7,3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The 100 1. Sezon 1080p izle Türkçe Altyazılı

The 100 - Film Konusu:

The 100 1. Sezon 1080p izle Türkçe Altyazı tek part FULL HD kalite. The 100 dizisi konusu ve özeti:
Nükleer patlamalar sonrası dünyanın düzeni bozulmuş, medeniyetler yıkılmış ve çok az sayıda insan canlı kalmıştır. Dünyayı yaşanmaz hale getiren bu olaydan (Armageddon) sonra hayatta kalanlar dünyayı terk etmiş ve uzayda kendilerine yeni bir hayat kurmuşlardır. 400 kişiden oluşan bu insanlar, zorlu hayat şartları ve kaynakların azlığı sebebiyle katı bir düzende yaşamaktadır. Nüfus kontrolü için ölüm cezalarına kadar varan sert uygulamaların olduğu bu düzenden kurtulabilmek için yeni yaşam kaynaklarına ihtiyaç vardır. Karar verilir ve 100 kişilik bir bir grup dünyaya gönderilir. Suçlulardan seçilen bu 100 kişilik grup, onları bekleyen tehlikelerden habersiz şekilde yaşama uğraşı vereceklerdir. Kendilerini nelerin beklediğini bilmez halde bir arada yaşamanın, birlik olmanın gerekliliğini farkedeceklerdir. Gruplaşma ve liderlik mücadelelerine rağmen hayatta kalabilmek için tek yolları budur.
Bilimkurgu dizisi olarak çıksa da daha ilk bölümden gençlik dizisi havasını veriyor The 100. Efsane dizi beklentisini bu yüzden biraz yıkmış gözüküyor bizim için. Konu olarak güzel bir alanı yakalamış. Uzay, herzaman bilinmezliği sebebiyle dikkat çekmiştir. Oyuncu kadrosuna bakarsak, Lost dizisinde Desmond karakteri olarak tanıdığımız Henry Ian Cusick kadroda yerini almış. Marie Avgeropoulos ise güzelliğiyle öne çıkacak gibi.
The 100 yabancı dizisini Türkçe altyazılı full hd 1080p tek parça olarak sitemiz sinemapol.org üzerinden izleyebilirsiniz. Çok istek alan bu diziyi sıkı takipçilerimiz için paylaşıyoruz.
Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz, iyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1