yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The 100 1. Sezon 1080p Türkçe Dublajlı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7,6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
The 100 1. Sezon 1080p Türkçe Dublajlı izle

The 100 - Film Konusu:

The 100 1. Sezon 1080p izle Türkçe Dublajlı FULL HD kalite izle. The 100 dizisi konusu ve özeti:
97 yıl önce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir kısmını yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket sırasında 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunan 400 kişidir. Üç kuşak uzayda doğmuş ve sayıları 4.000'i bulmuştur. 12 istasyon artık birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus kontrolü gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

Grup liderleri geleceklerini korumak için bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek için gizlice Dünya'ya sürgün ederler. İnsanlar son yüzyıl içinde ilk kez Dünya'ya geri dönüyorlardır. 100 sürgün arasında, zeki bir kız olan baş sağlık memuru Clarke, Başkan'ın oğlu Wells, gözü pek Finn, kardeşler Bellamy ve Octavia vardır. Bu gençler arasında gelir gelmez liderlik çabaları, gruplaşma ve sürtüşmeler başlar. Fakat bilmedikleri bu dünyada hayatta kalmak istiyorsalar iş birliği yapmaları gerekecektir... Dizi Kass Morgan'ın The Hundred isimli kitap serisine dayanmaktadır.
The 100 yabancı dizisini Türkçe Dublajlı full hd 1080p tek parça olarak sitemiz sinemapol.org üzerinden izleyebilirsiniz. Çok istek alan bu diziyi sıkı takipçilerimiz için paylaşıyoruz.
Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz, iyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1