The Book of Life izle Hayat Kitabı Türkçe Dublaj (2014)

Reklamı Geç
7.2
Türkçe Dublaj
HD 1080p
The Book of Life izle Hayat Kitabı Türkçe Dublaj (2014)

The Book of Life - Film Konusu:

The Book of Life izle Hayat Kitabı Türkçe Dublaj (2014)

The Book of Life izle (Hayat Kitabı) Türkçe Dublaj izleme seçeneğiyle sizlerle. 2014 yapımı harika bir animasyon filmi izleyeceksiniz. 2014 yapımı bu 1080p kalitedeki hd animasyon filminin yapımcısı Guillermo del Toro. Yönetmen ise Jorge R. Gutierrez.
Film konusunu Meksika'da kutlanan Ölüler Günü'nden alıyor. Sevdiği kadın Maria'yı tekrar görebilmek için zorlu sınavlardan geçecek olan Manolo, elinden gelenin fazlası yapacaktır. 3 farklı dünyada bildiği tüm korkularıyla yüzleşecektir.
Filmin masalsı atmosferi ve sahnelerdeki detaylı çalışma, Reel FX Stüdyo'sunu akıllara kazıyacak nitelikte. Animasyon filmi sevenlerin bundan sonra sık karşılaşacağı bir stüdyo diyebiliriz.
Ortalama 95 dakika süren The Book of Life izle, müzikleriyle de sizi içine çekecek. Konusu ölümü ve ölümden sonrasını temel aldığı için çocuklarınızla izlemeden önce filme bir göz atmak isteyebilirsiniz. Genel olarak gayet neşeli bir film olsa da hatırlatmakta fayda görüyoruz.
1080p animasyon film izle denince akla gelen siteniz Sinemapol keyifli seyirler diler. Umarız filmi beğenirsiniz. Yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

The Book of Life izle Hayat Kitabı Türkçe Dublaj (2014)” için 1 yorum yapılmış

  1. efehan 27 Mart 2015 saat 23:46 # Ziyaretçi

    film güzel puanım 10 üzerinden 8

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.