yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Salvation 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Salvation 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

The Salvation - Film Konusu:

The Salvation 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

Danimarka yapımı bir Western filmi. Cannes Film Festivali'nde adını sıkça duyurmuş bir çalışma. 1870'lerin Kuzey Amerikası. Almanlara karşı kaybedilen feci bir savaştan sonra birçok Danimarkalı asker yeni bir hayat için batıya doğru yolculuğa çıkar. Bu filmde o askerlerden birinin hikayesi. Ailesini alıp bu yabancı topraklarda yeni bir hayat kurmak isteyen Jon (Mads Mikkelsen) seyahat ettikleri arabada bir grup adamın saldırısına uğrar. Eşine tecavüz etmeye çalışan bu saldırganlar, Jon'u arabadan aşağı atarlar ama Jon onları takip eder ve tek tek öldürür. Eşinin cansız bedeni ile birlikte huzuru bulmak için uzaklaşmaya çalışır.
Jon'un öldürdüğü adamlardan biri, bölgenin en azılı çete liderinin kardeşidir. Kardeşinin katilini arayan Delarue (Jeffrey Dean Morgan), intikam için masum, yaşlı demeden herkesi tehdit edecek, Jon'a ulaşana kadar rahat durmayacaktır.
Yeni nesil Western filmi diyebiliriz The Salvation 1080p izle için. Eva Green, Jeffrey Dean Morgan, Mads Mikkelsen, Jonathan Pryce, Eric Cantona başroldeki isimler. Eric Cantona efsanesi ile büyümüş bir nesil için, kendisini bu filmde görmek mutluluk verici. Eva Green hayranları da oyuncunun performansından memnun olacaktır. Mads Mikkelsen arşivimizde yerini de sağlamlaştırıyor gitgide.
Dram-Western türündeki The Salvation 1080p izle sizlerle. Altyazı dili Türkçe'dir. Full hd tek part film izle kalitesindedir. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1