The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

Reklamı Geç
6.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

Das letzte Schweigen - Film Konusu:

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe. Das letzte Schweigen, 2010 senesinde çekilen Alman yapımı bir dram-gerilim-suç filmi. Yıllar sonra tekrarlanan bir cinayet anlatılıyor. Psikolojik gerilim yanıyla da etkili bir çalışma. Aynı isimdeki, Jan Costin Wagner tarafından yazılmış ödüllü bir romanın uyarlaması.
Tarih 8 Temmuz 1986. Bisikletiyle yolda olan Pia isminde, 11 yaşında genç bir kız, canice katledilir ve tecavüze uğrar. Katil kızın cesedini paketleyip arabasının bagajına koyar. Dosyayla ilgilenen dedektif Krischan Mittich (Burghart Klaußner), tüm çabalarına rağmen katili bulamamıştır. Şüpheli yoktur, elde sonuca götürecek kanıt yoktur ve dosya belirsiz şekilde rafa kaldırılır.
Bu tarihten tam 23 sene sonra (2009), aynı gün ve aynı yerde benzer bir olay daha yaşanır. 13 yaşındaki Sinikka Weghamm kaybolmuştur. Kaybolan bu kızın bisikleti Pia'nın bisikletinin bulunduğu yerde bulunur. Bu durum cinayetler arasında ortak bir bağ olduğu düşüncesini akla getirir. Krischan Mittich artık emeklidir. Bu davayla David Jahn ilgilenmektedir. David Jahn, bu sırada karısını erken kaybetmenin duygusal çöküntüsü içindedir. Krischan Mittich emekli olmasına rağmen davayla ilgilenir ama olaya bakış açıları farklı olan yeni kıdemli dedektif Matthias Grimmer tarafından engellenir. Buna rağmen geç dedektifle birlikte olaya girişirler ve tahmin edilenden daha derin bir suç bağı karşılarına çıkar.
The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe dublajlı 1080p film izle kalitesinde sizlerle. Sinemapol iyi seyirler diler.

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)” için 4 yorum yapılmış.

 1. hüseyin 28 Nisan 2015 saat 12:36 # Ziyaretçi

  güzel bir kedifare oyunu film güzel.

 2. Raşit 5 Mayıs 2015 saat 11:03 # Ziyaretçi

  güzel film ama bunun 2 si falan yokmu acaba yarım gibi kalan filmler beni sinir ediyor

 3. zülal doğan 22 Temmuz 2015 saat 03:16 # Kayıtlı Üye

  bu sıteden baska sıtede fılm ızlememeye yemınlı gıbıyım aradıgım fılmı burda bulamadıysam ızlemıyorum 🙂 ıyıkı varsınız <3

 4. zülal doğan 22 Temmuz 2015 saat 05:15 # Kayıtlı Üye

  iğrenç oyuncular berbat doğru durust konusma yok heyecan yok amator gbı fılm aptalca bıtıor aksıyon yok geçişlerı berbat konuyu ancak bu kadar kotu anlatabılırlerdı ızlemeyın bu fılm sıze sınırden baska bıse veremez

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.