yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

Das letzte Schweigen - Film Konusu:

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe (2010)

The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe. Das letzte Schweigen, 2010 senesinde çekilen Alman yapımı bir dram-gerilim-suç filmi. Yıllar sonra tekrarlanan bir cinayet anlatılıyor. Psikolojik gerilim yanıyla da etkili bir çalışma. Aynı isimdeki, Jan Costin Wagner tarafından yazılmış ödüllü bir romanın uyarlaması.
Tarih 8 Temmuz 1986. Bisikletiyle yolda olan Pia isminde, 11 yaşında genç bir kız, canice katledilir ve tecavüze uğrar. Katil kızın cesedini paketleyip arabasının bagajına koyar. Dosyayla ilgilenen dedektif Krischan Mittich (Burghart Klaußner), tüm çabalarına rağmen katili bulamamıştır. Şüpheli yoktur, elde sonuca götürecek kanıt yoktur ve dosya belirsiz şekilde rafa kaldırılır.
Bu tarihten tam 23 sene sonra (2009), aynı gün ve aynı yerde benzer bir olay daha yaşanır. 13 yaşındaki Sinikka Weghamm kaybolmuştur. Kaybolan bu kızın bisikleti Pia'nın bisikletinin bulunduğu yerde bulunur. Bu durum cinayetler arasında ortak bir bağ olduğu düşüncesini akla getirir. Krischan Mittich artık emeklidir. Bu davayla David Jahn ilgilenmektedir. David Jahn, bu sırada karısını erken kaybetmenin duygusal çöküntüsü içindedir. Krischan Mittich emekli olmasına rağmen davayla ilgilenir ama olaya bakış açıları farklı olan yeni kıdemli dedektif Matthias Grimmer tarafından engellenir. Buna rağmen geç dedektifle birlikte olaya girişirler ve tahmin edilenden daha derin bir suç bağı karşılarına çıkar.
The Silence izle Büyük Sessizlik Türkçe dublajlı 1080p film izle kalitesinde sizlerle. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1