yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Strain 1. Sezon Türkçe altyazılı hd izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Strain 1. Sezon Türkçe altyazılı hd izle

The Strain Season 1 - Film Konusu:

The Strain, Guillermo del Toro yönetmenliğinde, 2014 yapımı özel bir bilimkurgu-dram dizisi. Senaryoda da İspanyol yönetmenin ismini görüyoruz. Lost dizisinin yapımcılarından Carlton Cuse ise dizinin yapımcıları arasında.
13 Temmuz'da ilk bölümü yayınlanan dizi bir hayli iddialı. Vampir temasını işleyen dizi, benzer konuya sahip diğer yapımları unutturacağını söylüyor.
Almanya/Berlin'den Amerika'ya doğru yola çıkmış bir uçakta, kargo bölümünden garip sesler gelir ve hostesler ne olduğunu anlamak için durumu incelemek isterler. Kargo bölümünden, ne olduğunu tam kestiremediğimiz bir yaratık uçağın içine sızar. Uçak sorunsuz şekilde iniş yapmıştır ama uçaktaki herkes buz gibi bir ölüm sessizliğindedir.
Ephraim Goodweather (Corey Stoll), New York Hastalık Kontrol Merkezi Sağlık İdaresi başkanıdır. Eph, mesleği sebebiyle ailesine vakit ayıramayan fazlasıyla meşgul bir doktordur. Eşi Kelly Goodweather (Natalie Brown) ile katıldıkları son vesayet toplantısında telefonları susmak bilmez. Eph, toplantıyı ve eşini geride bırakıp uçağın olduğu yere gider. Uçağa ekibiyle birlikte ilk müdahele eden odur. Eph salgın bir hastalıktan şüphelenmektedir ama karşılarında tabutundan yeni çıkmış çok hızlı ve güçlü bir vampir vardır. Özel bir amaç için Amerika'ya getirtilmiştir. Uçaktaki bu garip ölümlerden haberdar olan Abraham Setrakian (David Bradley) geçmişte yarım bıraktığı işi tamamlamak için yola koyulur.
13 bölümden oluşacak olan 1. Sezon birer saatlik bölümler halinde karşımızda olacak. The Strain'in imdb puanı 8,6. 1080p full hd kalitesinde Türkçe Altyazılı olarak izleyeceksiniz.
Site müdavimlerimizden Ertan Bey'in isteği üzerine yayına alıyoruz.
Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1