yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Tudors (2008) 2. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
Hd 720p
The Tudors (2008) 2. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

The Tudors - Film Konusu:

The Tudors (2007) 2. Sezon Full HD 720p Türkçe Altyazılı izle. The Tudors dizisi konusu:
The Tudors, İngiltere Kraliyet hayatını, meşhur 8. Henry zamanına dayanarak anlatan 4 sezonluk tarihi bir dizi. VIII. Henry, evlilikleri, iktidarı ve yaptığı reformlarla tanınmış, İngiltere tarihindeki farklı bir karakter. Hayatı boyunca 6 kere evlenen ve kilisede yaptığı reformlar çok tartışılan VIII. Henry, çalkantılı hayatıyla izleyiciye sunuluyor. Dizide başrol olan VIII. Henry karaterine yetenekli oyuncu Jonathan Rhys Meyers hayat vermiş.
2. sezonda Henry'nin gözdesi Anne Boleyn karakterini, Game of Thrones dizisinde Joffrey'in eşi olarak tandığımız Natalie Dormer canlandırıyor.
Toplam 4sezon/38 bölümden oluşan dizi 50 dakikalık sürelerde yayına girdi. Rome, Game of Thrones gibi gerçek ve kurgu tarih sevenlerin kaçırmaması gereken dizilerden biri The Tudors. 2007-2010 seneleri arasında gösterilen dramanın imdb puanı 8,2. İngiltere ve Kanada ortak çalışması ile çekilen bu başarılı yapımı beğeneceğinizi düşünüyoruz. İyi dizi keyifleri dileriz.

Sinemapol Ekibi


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1