yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Tudors (2010) 4. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
Hd 720p
The Tudors (2010) 4. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

The Tudors - Film Konusu:

The Tudors (2007) 4. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle. The Tudors dizisinin konusu özetle şu şekilde.
The Tudors, İngiltere Kraliyet yaşamını, meşhur 8. Henry dönemine dayanarak anlatan 4 sezonluk tarihi bir dizi. VIII. Henry, evlilikleri, imparatorluk yönetemi ve yaptığı radikal reformlarla tanınan, İngiltere geçmişindeki farklı bir karakter. Yaşamı boyunca 6 kere evlenen ve kilise ile ilgili yaptığı yenilikler çok konuşulan VIII. Henry, çalkantılı hayatıyla ekranlara taşınıyor. Dizide başrol VIII. Henry karaterini yakışıklı aktör Jonathan Rhys Meyers canlandırıyor.
Toplam 4sezon-38 bölümden oluşan dizinin her bir bölümü 50 dakikadan oluşuyor. 2007-2010 seneleri arasında yayınlanan bu dram dizisinin imdb puanı ise 8,2. İngiltere ve Kanada ortak yapımı olarak çekilen bu etkili yapımı ilgiyle izleyeceksiniz.
4. final sezonunda, 8. Henry'nin ölüme yaklaştığı son dönemleri izliyoruz. 5. eşi ile olan ayrılığı, ayrılığın sebepleri ve son eşi Cathrine Parr (Joely Richardson) ile tanışması bu bölümün diğer önemli olayları arasında.

Dizi hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Sinemapol Ekibi


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1