yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Tudors (2009) 3. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
Hd 720p
The Tudors (2009) 3. Sezon Full HD Türkçe Altyazılı izle

The Tudors - Film Konusu:

The Tudors (2007) 3. Sezon tüm bölümleri Full HD Türkçe Altyazılı izle. The Tudors dizisinin konusu kısaca şöyle;
The Tudors, İngiltere Kraliyet hayatını, meşhur 8. Henry zamanına dayanarak anlatan 4 sezonluk tarihi bir dizi. VIII. Henry, evlilikleri, iktidarı ve yaptığı reformlarla tanınmış, İngiltere tarihindeki önemli bir isim. Hayatı boyunca 6 kere evlenen ve kilise ile ilgili yaptığı değişiklikler çok tartışılan VIII. Henry, hareketli hayatıyla karşımızda. Dizide başrol olan VIII. Henry karakterini genç oyuncu Jonathan Rhys Meyers canlandırmış.
Dizinin 3. sezonunda, Anne Boleyn'i kaybeden VIII. Henry, kendisinden sonra tahta geçecek bir oğul sahibi olmak için tekrar evlenmeyi düşünür. Jane Seymour (Annabelle Wallis) kralın yeni eşi olur ve kral, o çok istediği varisine kavuşur. Bu isteğin bir sonucu olarak ölen Jane'den sonra, VIII. Henry'nin yeni eşi güzeller güzeli Anne of Cleves (Joss Stone) olacaktır. Bu evlilikler esnasında krallıktaki siyasi oyunlar da devam etmektedir. Halk, kilise reformuna hala alışamamıştır ve kralın en yakınında kirli planlar yapılmaktadır.
Toplam 4sezon/38 bölümden oluşan dizi 50 dakikalık sürelerde yayına girdi. Rome, Game of Thrones gibi gerçek ve kurgu tarih sevenlerin kaçırmaması gereken dizilerden biri The Tudors. 2007-2010 seneleri arasında gösterilen serinin imdb puanı 8,2. İngiltere-Kanada ortak ekiple çekilen bu başarılı yapımı beğeneceğinizi düşünüyoruz. İyi dizi keyifleri dileriz.

Sinemapol Ekibi


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1