yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Those Who Kill izle Yabancı Dizi 2014

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Those Who Kill izle Yabancı Dizi 2014

Those Who Kill - Film Konusu:

Those Who Kill izle 2014 Yabancı Dizi

Orjinali Danimarka yapımı olan bir suç ve aksiyon dizisi Those Who Kill. Danimarka kanalı TV2'de aldığı yüksek reytinglerden sonra Amerikan uyarlaması çekilen dizinin orjinal ismi ise Den som dræber. Üşenmeden sizin için Google Translate ile Danca'dan İngilizce'ye çevirdik ve anlamının Those Who Kill olduğunu öğrendik. Dizinin 2011 yapımı orjinali 2 part halinde 90 dakikalık bölümlerden oluşmaktaydı ve toplamda 10 bölümdü. 2014 yapımı bu uyarlama dizi de ise süre 60 dakika ve gene 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenleri David Petrarca ve Phil Abraham. Phil Abraham'ı Mad Men dizisi ve The Sopranos efsanesinden hatırlayabilirsiniz. David Petrarca ise True Blood ve Game of Thrones dizisi bazı bölümlerinde yönetmen olarak görev yapmıştı. Bu mini dizini başrollerinden Chloë Sevigny, James D'Arcy, Bruce Davison, Anne Dudek ve James Morrison var.
Dizinin konusuna biraz değinmek gerekirse seri cinayetlerin peşindeki alanında uzman bir grubun iz sürmelerini izliyoruz.
Those Who Kill izle bölüm ve partlar sitemiz Sinemapol üzerinden 1080p-720p görüntü kalitelerinde izlenilebilir. Altyazı dili Türkçe'dir. Those Who Kill izle farkını bizimle yaşayın. İyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1