yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Top of the Lake izle 1. Sezon bölüm 1080p hd

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Top of the Lake izle 1. Sezon bölüm 1080p hd

Top of the Lake - Film Konusu:

Top of the Lake izle bölüm 1080p hd

Jane Campion, Garth Davis ikilisinden bir drama-suç dizisi. 7 bölümden oluşan bir mini dizi Top of the Lake. Dizi İngiliz BBC Two kanalında gösterime girdi. Top of the Lake 1. sezon 1. bölüm 18 Mart 2013 tarihinde yayına girdi. Top of the Lake 1. sezon 7. bölüm ile 15 Nisan 2013 tarihinde final yaptı. Dizideki önemli oyuncular David Wenham, Holly Hunter, Elisabeth Moss, Peter Mullan ve Thomas M. Wright. Elisabeth Moss'u Mad Man dizisi takipçileri iyi hatırlayacaktır. Moss, bu yapımda Dedektif Robin karakteriyle karşımızda.
Top of the Lake izle sizi karanlık ve gizemli bir atmosfere çekiyor. 12 yaşında bir kız olan Tui Mitcham, Yeni Zelanda'da donmuş bir gölde hayatına son vermeye çalışır. Tui kurtarıldığında bir hemşire bu küçük kızın hamile olduğunu anlar. Soruşturmayı yürüten Robin Griffin'in de kendine özel, benzer bir acı hikayesi vardır. Robin, Tui'nin durumu hakkında cevapsız kalan sorulara bir çözüm aramaktadır. Robin, kaybolan kızı aramak için yerel ekipleri görevlendirir. Gölün çevresinde yaptığı arama sırasında, gölün içinde Tui'nin görüntüsüyle karşılaşır. İlk seferdeki gibi yumruklarını sıkmaktadır. Tui'nin babası Matt ise bölgedeki bir çetenin lideridir. Robin'in gözündeki ilk şüpheli Matt'dir.
Top of the Lake izle dizisi çocuk istismarı, kadına şiddet gibi pek değinilmeyen yaralara parmak basıyor. İçinizi burkabilecek sahneler mevcut. Gerçek manada bir drama dizisi izleyeceksiniz. Toplamda 6 saat süren bir film de diyebiliriz bu dizi için. Kostümden yapıma birçok farklı dalda ödül alan Top of the Lake'i beğeneceğinizi umuyoruz. Özellikle 5. bölümde olayların akışı değişiyor. 7,6 imdb puanına sahip Top of the Lake izle 1080p Türkçe altyazılı dizi ile kalitesiyle sizlerle. Kateli hd dizi siteniz Sinemapol iyi seyirler diler.
Bölüm isimleri:
Top of the Lake 1. bölüm: Paradise Sold Yönetmen: Jane Campion
Top of the Lake 2. bölüm: Searchers Search Yönetmen: Garth Davis
Top of the Lake 3. bölüm: The Edge of the Universe Yönetmen: Garth Davis
Top of the Lake 4. bölüm: A Rainbow Above Us Yönetmen: Jane Campion
Top of the Lake 5. bölüm: The Dark Creator Yönetmen: Garth Davis
Top of the Lake 6. bölüm: No Goodbyes Thanks Yönetmen: Jane Campion
Top of the Lake 7. bölüm: Final Yönetmen: Jane Campion

Top of the Lake izle 1. Sezon bölüm 1080p hd” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.