yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Trafik (2000)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Trafik (2000)

Traffic - Film Konusu:

Uyuşturucu ticareti dünyasını mercek altına alan Traffic, yönetmen Steven Sodebergh'in büyük beğeni toplayan en son filmi. Meksikalı polis Javier Rodriguez, yakın arkadaşı polis memuru Manolo Sanchez ile birlikte Meksika'nın bir numaralı suç savaşçısı General Salazar'ın denetiminde sınır boyunca uyuşturucu ticaretine karşı savaşmaktadır. Güç ve para arzularını kışkırtan bir çok öneriye karşı koymayı başarmışlar fakat kendilerini rüşvet yozlaşmanın sardığı bir ağda savunmasız bir şekilde bulmuşlardır.

Amerika'da Ohio Eyaleti Yüksek Mahkeme Yargıcı Robert Wakefield, başkan tarafından uyuşturucuya karşıyapılan savaşın yeni lideri olarak seçilmiştir. İşinde taviz tanımayan bir kişi olan Wakefiel uyuşturucu ticaretiyle savaşmak için Birleşik Devletlerin ekiplerinde yeni düzenlemelere gitmeyi ve ekiplerin Meksika'lı güvenlik kuvvetleriyle birlikte çalışmasını planlamaktadır. Evinde ise uyuşturucuya gittikçe daha bağımlı hale gelen kızı Caroline ile ilgilenmek zorundadır.

San Diego'da gizli narkotik ajanları Montel Gordon ve Ray Castro, hükemete ünlü Obregon uyuşturucu karteli aleyhine açılacak davada yardımcı olmak için vargüçleriyle çaba göstermektedir. Bir baskında tutukladıkları uyuşturucu taciri Eduardo Ruiz'in, ünlü uyuturucu baronu Carlos Ayala aleyhine mahkemede tanıklık etmeyi kabul etmesinden hemen sonra Carlos tutuklanır. Carlos'un tutuklanmasıyla şok olan hamile eşi Helena, bir süre sonra kendisini ve oğlunu eşinin iş ortaklarının yaptığı tehditlerle karşı karşıya bulur. Aynı zamanda narkotik ajanları da her hareketini izlemektedir. Avukat Arnie Metzger'in desteğini alan Helena, kocasının işinin denetimini ele almak pahasına da olsa onu hapisten çıkartmaya ve çocuklarını güvende tutmaya kararlıdır.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1