yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Tron Efsanesi 1080p izle TRON: Legacy Türkçe

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Tron Efsanesi 1080p izle TRON: Legacy Türkçe

TRON: Legacy - Film Konusu:

Tron Efsanesi 1080p izle TRON: Legacy Türkçe (2010)

Tron Efsanesi filmi, 1982 yılında çekilen Tron filmine devam niteliğini taşıyor. Yönetmen Joseph Kosinski. Kendisinin ilk filmi. Tom Cruise'un başrolünde olduğu Oblivion filmi gene Joseph Kosinski tarafından yönetilmişti. Bilimkurgu filmlerini seven bir yönetmen diyebiliriz. 2010 yılında çekilen Tron Efsanesi 1080p izle filmi imdb puanı 6,8. Filmin kadrosunda Olivia Wilde, Cillian Murphy, Michael Sheen, Jeff Bridges, Garrett Hedlund gibi isimler var.
Babasını küçük bir çocukken kaybeden Sam (Garrett Hedlund), yıllar sonra onu dijital bir dünyanın içinde bulacaktır. Yıllardır aradığı cevaplar bu dünyanın içindedir. Babası Kevin Flynn (Jeff Bridges), Tron denen bu sanal dünyayı oluşturan kişidir ve içerde tutsak kalmıştır. Yıllardır sattığı oyunların sanal dünyasında bu sefer kendini bulmuştur ve 25 yılını bu dünyada esir olarak geçirmiştir. Oğlu, Kevin'ın tek kurtuşudur.
Müzikleriyle de sizi içine çekecek iyi bir bilimkurgu filmi izliyoruz. 28 Ocak 2011'de ülkemizde gösterilmiş olan Tron Efsanesi 1080p izle filmi, 125 dakika süren bir başka dünyaya kapı açıyor izleyicilerine. Türkçe dublajlı olarak izlyeceğiniz TRON: Legacy 1080p yabancı film izle kalitesinde sizlerle. Bilimkurgu filmlerinin adresi Sinemapol iyi seyirler diler. Film hakkından görüşlerini bekliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1