yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

True Blood 7.Sezon 1080p full hd izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
True Blood 7.Sezon 1080p full hd izle

True Blood - Film Konusu:

True Blood 7.Sezon 1080p full hd izle Türkçe. Dizinin konusu:
Vampirler uzun zamandır kapalı kaldıkları tabutlarından artık çıkmışlardır. Uzakdoğuda geliştirilen özel bir formül sayesinde yapay kan yapılabilmektedir. Bu sayede insanlara saldırmadan hayatın içinde tekrar karışabilmişlerdir.

Birçok ödüle sahip yapımcı Alan Ball ve Charlaine Harris işbirliğiyle oluşturulan True Blood, Sookie Stackhouse romanlarından konusunu alıyor. 2008 yılında başlayan yabancı dizi, 7 sezonu ile hala tüm hızıyla sürmektedir.
Sookie Stackhouse rolüyle Altın Küre Ödülü'nü kazanan Anna Paquin dizide, doğaüstü güçleri sahip olan, Bon temps kasabasında büyükannesi ve erkek kardeşi ile yaşayan sıradan bir garsonu canlandırıyor. Bu küçük kasabaya yerleşmeye gelen 174 yaşındaki vampir Bill Compton hem Sookie'nin hem de çevresindekilerin hayatını baştan aşağıya değiştirecek bir dizi olaya imza atacaktır. Dizinin imdb puanı 8,1. Türkçe altyazılı 1080p dizi izle keyfini yaşayacaksınız.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1