yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Truman Show 1080p izle Türkçe dublaj (1998)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.0
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Truman Show 1080p izle Türkçe dublaj (1998)

The Truman Show - Film Konusu:

Truman Show 1080p izle Türkçe dublaj (1998)

Truman Show 1080p izle konusu: Hayatınızın her anı kameralar tarafından kayıt edilseydi nasıl olurdu? Truman Burbank (Jim Carrey), hayatının her anı kayıt edilen, kendisi dışında herkesin bunu bildiği, yapma bir dünyada yaşamaktadır. Eşi Meryl Burbank (Laura Linney), komşuları, arkadaşları, anne-babası, tanıdığını sandığı herkes bu şov programının bir parçasıdır. Truman'ın hayatı 24 saat boyunca, yıllardır televizyonlarda gösterilmektedir ama Truman bu durumdan habersizdir. Truman'a dış dünyayı merak etmemesi için küçük yaşlarından beri özel eğitimler verilmiştir. Sudan uzak durması sağlanmıştır mesela. Truman birgün karısı sandığı kişiyle ilgili bir durumdan dolayı, yaşadığı hayattan şüphelenmeye başlar. Programın yönetmeni Christof (Ed Harris), Truman'ı bu sanal hayatın içinde yaşamaya mahkum etmek istese de Truman sınıra ulaşıp özgürlüğe kavuşacaktır.

Jim Carrey'nin efsaneleşmiş filmlerinden biri daha. 1998 yapımı Truman Show 1080p izle yönetmeni Peter Weir. Kendisini Ölü Ozanlar Derneği izle ile hatırlayabilirsiniz. Filmin imdb puanı 8,0. Tavsiye filmlerimiz arasında. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1