yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Vol. İ – Wall-E (2008) Türkçe Dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Vol. İ – Wall-E (2008) Türkçe Dublaj

WALL·E - Film Konusu:

Wall-E (Vol İ) filmi konusu:
Wall-E, dünya yaşanmaz bir hale geldikten sonra geride kalan çöpleri düzenlemek için dünyaya bırakılmış bir robottur. Yıllardır yaptığı düzenli işi, eski metal parçalarını düzenleyip istiflemektir. Bu sıkıcı günlerinde, bulduğu değişik aletlerde zaman geçirmeye çalışır. Birgün uzaydan dünyaya bir gemi yaklaşır. Wall-E için korku verici bir deneyimdir. Gemide Eve adında bir bilgi toplama robotu vardır. Wall-E Eve'den çok etkilenir. Eve, Wall-E'de dünyanın tekrar yaşanabilir bir yer haline geldiğinin kanıtlarını bulur. Yıllardır bu haberi bekleyen insanlara bu mesaj iletilmelidir. Wall-E ve dostları gemiye binip maceralı bir yolculuğa çıkacaklardır.
sinemapol.org 'da 1080p Full HD kalitede izleyeceğiniz Wall-E (Vol İ), Türkçe dublaj tek part olarak karşınızda. Animasyon filmleri istekleri üzerine paylaşımlarımıza bu yönde de ağırlık veriyoruz. Yorum bırakmayı lütfen unutmayın. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1