yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Ya Aşksa 1080p izle What If Türkçe Altyazılı (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Ya Aşksa 1080p izle What If Türkçe Altyazılı (2013)

What If - Film Konusu:

Ya Aşksa 1080p izle What If Türkçe Altyazılı (2013)

Harr Potter serilerinin başrolü Daniel Radcliffe artık daha olgun rollerde karşımızda. 2013 yapımı What If (Ya Aşksa), 6,9 puanlı bir romantik-komedi filmi. Zaman zaman dram içeren bölümleri de mevcut. Amerika-Kanada ortak yapımı filmin süresi 102 dakika. Yönetmen Michael Dowse.
Doktor olma hayallerini yarıda bırakmış olan Wallace (Daniel Radcliffe), ilişkilerinde hiçbir zaman istediği başarıyı yakalayamamıştır. Kötü tecrübeler, kırık kalpler, hüsranla biten ilişkiler.. Bu durumun değişmeyeceğine kendini inandırmaya başladığı günlerde Chantry (Zoe Kazan) ile tanışır. Chantry, Wallace'ın düşünceleri ve kalıplarını değiştirecek olan kadındır. Aralarında samimi ve sıcak bir arkadaşlık başlayan ikili gitgide birbirlerine ısınmaya başlar. Wallace, hayatında ilk kez bir kadınla bu kadar iyi anlaşmış olmanın keyfini yaşamaktadır ama ilişkilerini ilerletme konusunda önünde kocaman bir engel vardır. Chantry'nin zaten bir erkek arkadaşı vardır. İyi arkadaşlar iyi sevgili olabilir mi? İki tarafında mutlu olduğu arkadaşlığı riske atarak ilişkileri ilerleyebilir mi? İzleyip görelim.
Meghan Heffern, Megan Park, Jonathan Cherry fildeki diğer önemli isimler. Ya Aşksa 1080p izle filmini Türkçe Altyazılı olarak tek parça halinde izleyeceksiniz. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1