Yaralı Yüz – Scarface (1983) Türkçe Dublaj İzle

Reklamı Geç
8.3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Yaralı Yüz – Scarface (1983) Türkçe Dublaj İzle

Scarface - Film Konusu:

Scarface 1080p film izle Yaralı Yüz Dublaj

Al Pacino'nun başrolünde olduğu bir Brian De Palma filmi. Senaryo, yapımcı ve yazar Oliver Stone'a ait. Scarface (Yaralı Yüz) filminin imdb puanı 8,3. Imd top 250 listesinde 114 sırada. Filmin süresi 170 dakika. Çekimler Amerika'da gerçekleştirildi.
1980 Mayıs'ında Fidel Castro, Küba'nın Mariel limanını açtı. Görnürdeki amaç isteyen Kübalıların Amerika'daki akrabalarının yanına gitmesine izin vermekti. 72 saat içinde Amerika bandıralı 3000 tekne Küba'ya doğru yola çıktı. Çok geçmeden ortaya çıktı ki Castro tekne sahiplerini sadece, akrabalarını değil hapishanelerindeki serserileri de almaya zorlamıştı. Florida'da karaya ayak basan 125.000 mülteciden yaklaşık 25.000 kadarı sabıkalıydı.
Tony Montana da (Al Pacino) bu suçlulardan biridir. İlk denetimi geçemez ama bir şekilde ülkeye girmeyi başarır ve Miami'ye yerleşir. Burada Frank Lopez (Robert Loggia) isimli bir uyuşturucu baronunun yanında çalışmaya başlar. Azmi ve hırsıyla adım adım ilerleyen Tony Montana en üste çıkana kadar durmayacaktır. Bolivya'daki uyuşturucu kralı Alejandro Sosa ile ortak olacak ve işleri büyütecektir. Vicdanını dinlediği güne kadar "Dünya Senindir" diyecektir.
Küçük bir wikipedia bilgisi not düşelim. Türkçe'sini Yaralı Yüz olarak bildiğimiz Scarface, 1985 yılında Sicilyalı ismiyle Türkiye'de gösterildi. Bu hata daha sonradan düzeltildi. 1984 yılında 3 Altın Küre adaylığı olmasına rağmen hiçbirini kazanamadı ama bu durum filmin efsanesine hiç gölge düşürmedi. Tony Montana giyiminden konuşmasına kadar bir marka haline geldi. Halen dvdsi en çok satılan filmler arasındadır. Uyuşturucu trafiğinin nasıl döndüğünü ve dönemin siyasi bağlantılarının nasıl olduğunu da Scarface 1080p film izle sayesinde öğreniyoruz.
Scarface 1080p film izle kalitesini Türkçe Dublaj olarak yaşacaksınız. İstekleriniz üzerine yüklenen Scarface hakkındaki görüşlerini bekliyoruz. Keyifli seyirler.

Yaralı Yüz – Scarface (1983) Türkçe Dublaj İzle” için 2 yorum yapılmış.

  1. Ali Kadıoğlu 23 Ocak 2017 saat 15:02 # Ziyaretçi

    Film kalitesi harika,dublaj da öyle teşekkürler Sinemapol, daha güncel filmleri bekliyoruz bizde ona göre destek olalım.

  2. TUNC 4 Şubat 2017 saat 00:18 # Ziyaretçi

    SES UYUMSUZ BOZUK DÜZELTİRSENİZ İYİ OLUR

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.