yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Yarım Kalan Şarkı (2012) Türkçe Dublaj HD

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.0
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Yarım Kalan Şarkı (2012) Türkçe Dublaj HD

Song for Marion - Film Konusu:

Song for Marion - Unfinished Song - Yarım Kalan Şarkı filmi konusu:
İstanbul Film Festivali’nde izleyen herkesi büyüleyen Unfinished Song- Yarım Kalan Şarkı’nın başrollerinde efsanevi oyuncular Terence Stamp, Vanessa Redgrave ve güzel oyuncu Gemma Arterton yer alıyor. Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion’un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Arthur, karısının neden böyle alışılmadık bir koroda aptal şarkılar söylemek istediğini anlayamaz. Koronun genç ve güzel şefi Elizabeth, tüm gruba yaşam sevgisi ve enerji aşılarken, Arthur kendisine hiçbir şey için geç olmadığını ispatlayacaktır. İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde üç dalda aday olan film için Celine Dion, 2013 sonunda çıkacak albümünde yer alacak Unfinished Songs şarkısını kaydetti.
Umudunu Kaybetme tadında hayata her daim tutunmamız gerektiğin anlatan hoş bir film Yarım Kalan Şarkı. Filmin imdb puanı 7,0. Türkiye'de 29 Kasım'da gösterime giren filmi ailecek izleyebilirsiniz.
Keyifli seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1