yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Jerry Maguire – Yeni Bir Başlangıç (1996)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Jerry Maguire – Yeni Bir Başlangıç (1996)

Jerry Maguire - Film Konusu:

Jerry Maguire - Yeni Bir Başlangıç filmi konusu:
Jerry Maguire (Tom Cruise) ünlü ve hareketli yaşamayı seven bir sporcu temsilcisidir. Nişanlısı Avery Bishop (Kelly Preston) ile de yakınlaşmaları dışında iyi denebilecek ilişkileri vardır. Jerry'nin işlerine yeni bir motto getirmesiyle hayatı değişecektir. Düşündüklerimiz ve söyleyemediklerimiz işimizin geleceği sloganı ters teper ve Jerry işinden kovulur. Artık kendi firmasını açma zamanı gelmiştir. Çalışma arkadaşlarını kendisine katılmaları için davet ettiğinde sadece Dorothy Boyd (Renée Zellweger) bu teklifi kabul eder. Jerry'nin kendi işini yönetebilmesi için acilen müşterilere ihtiyacı vardır. Arasının iyi olduğu Rod Tidwell (Cuba Gooding Jr.), Jerry için ilk adım olacaktır. Bu sırada Jerry, Dorothy ve onun küçük oğluyla yakınlaşır. Dorothy, oğlunun baba yakınlığı gösterdiği Jerry'e kalbini açacaktır.
Jerry Maguire - Yeni Bir Başlangıç filmini Türkçe dublaj 720p hd kalitesinde tek part olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
Değerli yorumlarınızı bekliyoruz, iyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1