yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Yeni Evli izle, Just Married Türkçe Dublaj izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...5.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Yeni Evli izle, Just Married Türkçe Dublaj izle

Just Married - Film Konusu:

Yeni Evli - Just Married Filminin Özeti; JUST MARRIED, birbirlerine daha ilk görüşte aşık olanTom Leezak (ASHTON KUTCHER) ve Sarah McNerney'nin (BRITTANY MURPHY) hikayesidir... Tom gece radyoda trafik haberleri sunan iyi görünümlü, sporla haşır neşir ve bu özelliklerinden dolayı alfa-erkek diyebileceğimiz bir genç adam. Sarah ise çok güzel, özgür ruhlu ve zengin bir ailenin yazar kızıdır.
Tom'un arkadaşları için bir sürpriz olmasınave Sarah'nın ailesine rağmen her ikisi de birbirlerine çabucak ve delicesine aşık olmuşlardır. Tom kendisini Sarah'nın yaşadığı hayattan uzak tutmaya çalışsa da, Sarah'nın babası ve kardeşi bunun çok çabuk bitecek bir ilişki olduğuna inansalar da Sarah kalbinin sesini dinler ve Tom'la evlenir.
Düğünlerinin hemen ardından mutlu çift evlilik ve aşk üzerine büyük ümitlerle balayına çıkarlar. Amaçları romantik İtalya'da romantik bir balayı gezisidir. Fakat Sarah'nın eski erkek arkadaşı ve kötü şansları sayesinde yaşanabilecek en kötü balayı ile aşklarını test etmek zorunda kalırlar.
Başrollerini Ashton Kutcher ve Brittany Murphy'nin paylaştıklarıTwentieth Century Fox ve Robert Simonds Production yapımı olan filmin yönetmeniShawn Levy (“Big Fat Liar”). Filmin senaryosunuSam Harper (“Rookie of the Year”), yapımcılığını ise, Robert Simonds (“The Wedding Singer”) üstlenmiş. Yeni Evli izle


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1