yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Yeşil Yol 1080p izle The Green Mile (1999)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Yeşil Yol 1080p izle The Green Mile (1999)

The Green Mile - Film Konusu:

Yeşil Yol 1080p izle The Green Mile (1999)

Yeşil Yol (the Green Mile), nerdeyse herkesin izlediği, duygu yüklü bir dram filmi. Filmin imdb puanı 8,5. Başrollerde Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, Sam Rockwell, David Morse ve James Cromwell var. Filmin yönetmeni, bu aralar çok popüler olan Walking Dead dizisi , Esaretin Bedeli gibi önemli projelerde yer alan, yönetmen Frank Darabont. Yeşil Yol, Stephen King'in aynı isimli kitabından uyarlama bir yapım.
Filmin konusu ise kısaca şöyle. Paul Edgecomb (Tom Hanks), idam mahkumlarının bulunduğu hapishanede görevli, yetkili bir gardiyandır. Mahkumlar, elektrikli sandelyeye gitmeden önce son durak yeri olarak buraya gelirler ve Paul onları yeşil yol üzerinden hayatlarının son bulacağı odaya götürür. Uzun zamandır yaptığı bu mesleğin şartlarına alışmış olan Paul, bir gün kendisini çok etkileyecek bir mahkumla tanışacaktır. Bu mahkumun adı John Coffey'dir (Michael Clarke Duncan). John Coffey, koca gövdesine rağmen duygu dolu ve hassas bir yapıya sahiptir. İki küçük kız çocuğunu öldürdüğü iddiasıyla hüküm giymiştir. Cezası ölümdür. Paul, Jhon Coffey ile tanıştıkça bu adam özel bir yeteneğin olduğunu anlar ve Coffey de bunu ispatlayacaktır. Ölüme en yakın olunan an da bile mucizeler gerçekleşebilir.
Yeşil Yol 1080p izle gösterildiği sene 4 dalda, sonraki sene 27 dalda ödüle aday gösterilmiş ve bunlardan 10 tanesi kazanmıştır. Tom Hanks filmleri arasında özel bir film diyebiliriz.
Yeşil Yol 1080p izle kalitesini bizimle yaşayın. Türkçe dublaj ve tek part olarak sunduğumuz bu harika yapımı Sinemapol farkıyla izleyeceksiniz.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1